Клокова Марта Степанівна

Акушер-гінеколог
лікар вищої категорії
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області гінекології. Веде консультативний прийом гінеколога. Займається діагностикою та лікуванням інфекційних і запальних захворювань жіночих статевих органів і органів малого тазу. Виконує радіохвильове лікування ерозії шийки матки, відеокольпоскопію. Здійснює індивідуальний підбір препаратів для контрацепції.

06 квітня '17р.
К Марте Степановне не в первый раз обращаюсь. Как доктор она мне очень нравится — лечение расписывает эффективное и не дорогое, рекомендации всегда грамотные дает. Благодаря ее профессионализму мое женское здоровье в порядке. Большое спасибо за Ваш труд.
Илона
После того, как простыла, у меня появились боли внизу живота. С лечением затягивать не стала и сразу обратилась к доктору. Врач внимательная и грамотная. Диагноз поставила сразу, назначила лечение. Ответила на все вопросы и дала несколько толковых рекомендаций. Я довольна выбором врача и теперь буду обращаться только к Марте Степановне.
Очень грамотный специалист. Не назначает ненужных анализов и лишних лекарств. Отвечает на доступном языке на все вопросы. Очень внимательна и аккуратна.

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог