Лікарі репродуктологи у Дніпрі (Індустріальний район)

Супер специалист! Лучше врача не найти!
30 листопада '-1 г.
Делала 2 скрининга во время беременности и обычное узи. Врач очень внимательная! Все рассказывает , с малышом разговаривает. Очень теплая и добрая атмосфера! Спасибо Вам! Очень рекомендую!
10 травня '18 г.
Вероника
Уже несколько лет по всем вопросам гинекологического характера обращаюсь только к ней - очень рада, что нашла этого специалиста. Рекомендую другим в обязательном порядке!
13 жовтня '16 г.
Анастасия
Делаю постоянно у этого врача узи, очень мне нравится как она работает ( все детально рассказывает и никуда не спешит) Побольше бы таких врачей)
05 грудня '16 г.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець
Акушер-гінеколог, надає послуги консультації, проведення лікувальних і профілактичних процедур, а також діагностичних досліджень для оцінки стану жіночої репродуктивної системи. Проводить огляди за допомогою кольпоскопа, лікує пацієнток із ПМС та ерозією матки. Практикує радіохвильові технології. Приймає хворих з безпліддям, виконує процедури інсемінації.
Записатися на прийом11 онлайн записів