Лікарі терапевти у Дніпрі (Індустріальний район)

Алексей
Обратился с вопросом болей в области сердца. Прием врача оставил очень положительные впечатления - понятными словами поставлен диагноз, расписано лечение. Отмечу внимательное отношение к пациенту (я то знаю). Рекомендую.
23 квітня '18 г.
Максим
Недавно почувствовал какие-то перебои в работе сердца и, по совету сестры, сразу записался на прием к доктору Козловой. Врач мне понравилась, провела прием, поставила диагноз. расписала лечение и рекомендации. После лечения чувствую себя хорошо, сердце больше не беспокоит. Большое спасибо за помощь!
06 березеня '17 г.
Недавно я стала чувствовать перебои в работе сердца. За здоровьем слежу, поэтому сразу записалась на прием к доктору. Виктория Николаевна на приеме все детально распросила, провела обследование и назначила лечение. Кроме этого, доктор расписала рекомендации. которые помогают мне не запускать болезнь. Мне понравилась доктор, лечение помогает. Спасибо.
18 березеня '17 г.
Мила
Долгое время страдаю от гипертонической болезни, и все это время наблюдаюсь у Ольги Евгеньевны. Она и как человек приятная и как доктор очень грамотная. Благодаря ее назначениям я чувствую себя хорошо и не страдаю от резких перепадов давления. Я очень благодарна доктору Козловой за профессионализм и чуткое отношение к пациентам.
26 квітня '17 г.
Терапевт, кардіолог
41 рік досвіду
Лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії, кардіолог, кандидат медичних наук. Надає консультації з питань патологій серцево-судинної системи, внутрішніх захворювань, порушень ліпідного обміну і ожиріння, здорового харчування, дієтології та нутриціології. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні гіпертонічної хвороби. У практичній діяльності використовує методи традиційної та альтернативної медицини, в тому числі апитерапію. Проводить зняття і розшифровку електрокардіограми, добове моніторування АТ, комп'ютерний скринінг-аналіз з отриманням «портрета» серця та інші діагностичні заходи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Терапевт, кардіолог
Лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області кардіології. Веде консультативний прийом кардіолога. Займається діагностикою та лікуванням ішемічної хвороби серця, атеросклерозу, аритмій, гіпертонії, а також вроджених вад серця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Дніпро пр-т Слобожанський, 96 м.Вокзальна10519
Терапевт
Лікар-терапевт, володіє всіма методиками лікування захворювань внутрішніх органів (гастрит, дуоденіт, виразкова хвороба, аритмія, гіпертонія, ішемічна хвороба серця, бронхіт, ГРВІ, грип та ін.).