Лікарі ендокринологи у Дніпрі (Індустріальний район)

Алёна
Хороший доктор, всё чётко,без соплей и слюней, отличный эндокринолог!! Буду советовать всем знакомым!!
30 листопада '-1 г.
08.04.2017
Лікар сподобався, все докладно розповіла і призначила аналізи. Швидко налагодила контакт з дитиною, в грайливій формі обстежила її. Нам все надзвичайно сподобалось. Після отримання результатів дослідження, грамотно розписала лікування.
18 лютого '20 г.
Валерия В.
Божественний лікар, і як людина, без перебільшень. За 7 років перший доктор, який взагалі знайшов причину проблеми моєї дитини. Навіть подумати не могла, що причина в цьому. Всі лікарі твердили з точністю, навпаки. Дай Бог здоров'я та наснаги!
22 лютого '20 г.
Татьяна Николаевна
Благодарна за квалифицированную, понятную консультацию. По УЗИ, чётко пояснила ситуацию по щитовидке, была внимательна и обьективна. В следующий раз только к этому врачу. Буду рекомендовать своим друзьям.
30 листопада '-1 г.
Педіатр, ендокринолог, дитячий ендокринолог
Стогній Наталія Вікторівна дорослий і дитячий ендокринолог, лікар-педіатр. Спеціалізується на діагностуванні та лікуванні ендокринологічних патології, захворювань гіпофіза, підготовці пацієнтів до оперативних втручань різного роду.
Ендокринолог
Викликати лікаря додому
Доктор займається діагностикою та лікуванням захворювань ендокринної системи, куди входять робота залоз внутрішньої секреції, порушення гормонального фону, патології розвитку ендокринних органів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація 600/550 грн.
Ендокринолог
Лікар-ендокринолог вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні порушень гормонального фону, патологій щитовидної залози, надмірної ваги та ін.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація 600/550 грн.