Лікарі проктологи у Дніпрі (Індустріальний район)

Сегодня обратилась за помощью к специалисту Носенко Игорь Владимирович. Очень приятный доктор,а самое главное решилась проблема. Спасибо большое Вам. Буду всем вас рекомендовать.
30 листопада '-1 г.
Врач с Большой буквы!!! Очень располагает к себе. Доходчиво все объясняет. Готовлюсь к опрации.Такому врачу действительно можно довериться!
30 листопада '-1 г.
Обращалась к Александру Васильевичу не один раз. Он очень грамотный доктор и хороший человек. Всё объяснит, всё расскажет, всегда поставит правильный диагноз и даст рекомендации. Я всегда очень довольна приёмом. Спасибо большое. Рекомендую этого специалиста!
Елена Анатольевна
Игорь Владимирович первоклассный специалист. Заболевание вен – это наследственное. Сколько я намучилась по другим клиникам. Никто не мог мне помочь, все только временно облегчали состояние. Игорь Владимирович смог определить истинную причину моего недомогания, и назначить эффективное лечение.
14 січня '20 г.
Хірург, судинний хірург, флеболог
Викликати лікаря додому
Лікар-хірург, судинний хірург, флеболог, має вищу категорію, спеціалізується на діагностиці невідкладних хірургічних випадків, консультує при захворюваннях черевної порожнини. Ігор Володимирович виконує видалення новоутворень доданими лазером (бородавок, кератом, папілом), проводить склеротерапію. Проводить лікування геморою, видалення гриж.
Дніпро пр-т Петра Калнишевського, 29 А р.Індустріальний
Хірург
Доктор Семашко Олександр Васильович, який досяг науковий ступінь Кандидат медичних наук» виконує хірургічні втручання різного ступеня складності. Проводить консуьтаціонную діяльність щодо способів, особливостей операції. Діагностує, використовуючи метод ректороманоскопію. Видаляє гемороїдальні утворення. Займається лікуванням врослого нігтя, первинною обробкою ран хірургічним способом.