Лікарі психотерапевти у Дніпрі (Індустріальний район)

Юлия Викторовна помогла мне справиться с паническими атаками. Ранее я понятия не имела что такое бывает, и это состояние поглотит меня. Я очень переживала и не знала, как себе помочь. В итоге обратилась к специалисту, результатом довольна. Мое качество жизни улучшилось.
13 січня '20 г.
Психіатр, психотерапевт
Лікар-психіатр, психотерапевт, має другу категорію, лікує панічні атаки, фобії, депресію, невротичні розлади, порушення сну і хронічну втому. Юлія Вікторівна консультує батьків з питань дитячо-батьківських відносин, в роботі використовує методи арт-терапії, ігрової терапії і когнітивно-біхевіоральної терапії.
Консультація 1000/850 грн.
Психолог-психотерапевт дорослий та підлітковий
Приймає дітей із 13 років.
Психолог-психотерапевт дорослий та підлітковий
Прийом дітей із 13 років.
Психолог-психотерапевт
Спеціаліст займається консультуванням батьків з питань дитячо-батьківських відносин. Спеціалізується на психотерапії дітей та підлітків. В роботі використовує методики ігрової терапії та арт-терапії. Лікує енурез, дитячі страхи, заїкання, затримку мовного розвитку, тривожність, невпевненість в собі. Працює з проблемами підліткового періоду.