Лікарі кардіологи у Дніпрі (Індустріальний район)

Ванда
Лікар дуже уважна, компетентна і доброзичлива. Вона не призначала нічого зайвого, а те, що все таки призначила, дійсно допомогло. В подальшому буду звертатися лише до неї. Рекомендую цього видатного спеціаліста усім близьким та знайомим!
27 лютого '20 г.
Злата
Мені дуже сподобалося, все дуже чудово, сама вже всім рекомендую лікаря. Як людина дуже приємна, з такою людиною хочеться спілкуватися. Сподобалося, що все було чітко, по справі, не було зайвих слів, фраз. Лікар все пояснила, розповіла.
18 лютого '20 г.
Алексей
Обратился с вопросом болей в области сердца. Прием врача оставил очень положительные впечатления - понятными словами поставлен диагноз, расписано лечение. Отмечу внимательное отношение к пациенту (я то знаю). Рекомендую.
23 квітня '18 г.
Максим
Недавно почувствовал какие-то перебои в работе сердца и, по совету сестры, сразу записался на прием к доктору Козловой. Врач мне понравилась, провела прием, поставила диагноз. расписала лечение и рекомендации. После лечения чувствую себя хорошо, сердце больше не беспокоит. Большое спасибо за помощь!
06 березеня '17 г.
Кардіолог дитячий, УЗД спеціаліст
Проводить загальний огляд, аускультацію, перкусію, оцінку результатів функціональних досліджень в кардіології, проводить електрокардіографічні дослідження у дітей, профілактичні огляди дітей і підлітків, які професійно займаються спортом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 550/500 грн.
Терапевт, кардіолог
41 рік досвіду
Лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії, кардіолог, кандидат медичних наук. Надає консультації з питань патологій серцево-судинної системи, внутрішніх захворювань, порушень ліпідного обміну і ожиріння, здорового харчування, дієтології та нутриціології. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні гіпертонічної хвороби. У практичній діяльності використовує методи традиційної та альтернативної медицини, в тому числі апитерапію. Проводить зняття і розшифровку електрокардіограми, добове моніторування АТ, комп'ютерний скринінг-аналіз з отриманням «портрета» серця та інші діагностичні заходи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Терапевт, кардіолог
Лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області кардіології. Веде консультативний прийом кардіолога. Займається діагностикою та лікуванням ішемічної хвороби серця, атеросклерозу, аритмій, гіпертонії, а також вроджених вад серця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Дніпро пр-т Слобожанський, 96 м.Вокзальна10519
Кардіолог
Лікар проводить діагностику та лікування таких захворювань, як гіпертонії, серцева недостатність, підвищений рівень холестерину, міокардит, кардіоміопатії, ішемічна хвороба серця, стенокардії. Займається реабілітацією після інфаркту та інсульту.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Кардіолог
Любов Петрівна спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань серцево-судинної системи. Доктор лікує атеросклероз, серцеву недостатність, артеріальну гіпертензію, стенокардію, ішемічну хворобу серця. Проводить функціональну діагностику серця.
Кардіолог
Спеціаліст в області лікування захворювань серцево-судинної системи і реабілітації пацієнтів після перенесених інфарктів міокарда. У компетенції лікаря огляд та опитування пацієнта, ЕКГ з подальшою її розшифровкою, розробка і корекція індивідуальних схем лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Кардіолог
Лікар кардіолог з великим досвідом роботи. Надає медичну допомогу пацієнтам з усілякими патологіями серця, коронарних судин, загального кровотоку та ін.
Дитячий кардіоревматолог
21 рік досвіду
Лікар спеціалізується на профілактичних оглядах, лікуванні та профілактиці патологій серцево-судинної системи у дітей. Працює з вродженими і набутими процесами. Проводить профілактичні огляди, веде облік дітей з патологіями серцево-судинної системи. Приймає в плановому порядку.
Кардіолог дитячий
Консультація 550/500 грн.