Лікарі педіатри у Дніпрі (Індустріальний район)

Алёна
Хороший доктор, всё чётко,без соплей и слюней, отличный эндокринолог!! Буду советовать всем знакомым!!
Татьяна Николаевна
Благодарна за квалифицированную, понятную консультацию. По УЗИ, чётко пояснила ситуацию по щитовидке, была внимательна и обьективна. В следующий раз только к этому врачу. Буду рекомендовать своим друзьям.
Маша
К Наталье Анатольевне попали после переезда по рекомендации знакомой. Очень нам понравился первый прием. С малышкой очень по-доброму обращалась, внимательно осмотрела и дала рекомендации. Теперь при необходимости к ней обращаемся. Замечаний нет.
23 лютого '19 г.
Рекомендую Наталью Викторовну. Хороший врач. Врач от Бога. Вежливая и добрая. К моему ребенку относиться внимательно во время приёма. Назначила эффективное лечение и обследование. Моя кроха быстро выздоровила. Я как мама довольная врачом. Врач во время приёма отвечает на все вопросы мои и рассказывает всё понятной для меня информацией. Одним словом хорошая и добрая и внимательная врач и человек.
Педіатр, ендокринолог, дитячий ендокринолог
Стогній Наталія Вікторівна дорослий і дитячий ендокринолог, лікар-педіатр. Спеціалізується на діагностуванні та лікуванні ендокринологічних патології, захворювань гіпофіза, підготовці пацієнтів до оперативних втручань різного роду.
Педіатр, дитячий гастроентеролог
Лікар надає широкий спектр послуг у галузі педіатрії. Лікує бронхіт, ГРВІ, грип, харчові отруєння, атопічний дерматит, коклюш, скарлатину. Виконує огляд дітей перед проведенням вакцинації. Консультує з приводу підбору правильного харчування для дітей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Дніпро пр-т Слобожанський, 96 м.Вокзальна10519
Педіатр
Педіатр загального профілю, Ольга Миколаївна займається веденням дітей різного віку, виявленням та лікуванням неускладнених захворювань у дітей вірусного, бактеріального і іншого походження, що вражають дихальну, травну та ін. системи організму дитини.
Дитячий невропатолог, педіатр
Викликати лікаря додому
Дитячий невропатолог другої категорії, займається виявленням та лікуванням патологій центральної і периферичної нервової системи у дітей. Приймає пацієнтів з неврологічними розладами спадкового й інфекційного характеру, епілепсію, гіперактивністю, ДЦП та дитячим м'язовим тонусом.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-05
Викликати лікаря додому
Консультація 500/450 грн.
УЗД-фахівець, педіатр
21 рік досвіду
Лікар УЗД-діагностики, проводить прийом дорослих і дітей, має першу лікарську категорію. Проводить ультразвуковий скринінг стану роботи органів і систем дитини, залоз, що виробляють гормони (щитовидна, вилочкова і ін.), Нейросонографію. Завідувач діагностичного відділення в одній з дитячих лікарень нашого міста.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Педіатр
Спеціаліст займається спостереженням дітей з народження і до 18 років. Лікує хронічні захворювання дихальних шляхів, пневмонію, бронхіт, ГРВІ, дисбактеріоз, жовтяницю новонароджених, дитяче ожиріння. Приймає дітей з болем у животі, температурою, блювотою, нежиттю, кашлем і висипом.
Педіатр
Доктор спеціалізується в області педіатрії. Займається виявленням і терапією захворювань органів серцево-судинної, дихальної, травної та сечовидільної систем. Приймає дітей всіх вікових груп. Консультує перед проведенням вакцинації. Здійснює диспансерний нагляд дітей з хронічними патологіями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Дніпро пр-т Слобожанський, 96 м.Вокзальна10519