Лікарі ревматологи у Дніпрі (Індустріальний район)

У мужа проблемы с коленями. Были на приеме. Доктор отлично проконсультировала, дала рекомендации по лечению. Ушли от доктора спокойные и уверенные в завтрашнем дне. Благодарим!!! Очень рекомендуем!
30 листопада '-1 г.
Світлана
У моєї доньки вроджена вада серця. Уже декілька років лікуємося Ольги Станіславівни. За весь цей час ми стали майже як рідні, донька дуже до неї звикла та полюбила. Слід відмітити що вона дуже хороша людина та прекрасний спеціаліст. Інших кардіоревматологів для нас вже просто не існує. Дякуємо Вам за турботу про здоров'я моєї доньки!
05 січня '20 г.
Інна
Дякую, за батька! Допомогли з його подагрою. Тепер він без болю ходить та може працювати!
10 травня '18 г.
Аля
Помогла избавиться от остеопороза. Благодарна за помощь
08 червеня '16 г.
Ревматолог
Лікар-ревматолог, має великий досвід в діагностиці та терапії ревматичної патології у пацієнтів різного віку, артропатій дрібних і великих суглобів, набутих вад серця.
Дитячий кардіоревматолог
21 рік досвіду
Лікар спеціалізується на профілактичних оглядах, лікуванні та профілактиці патологій серцево-судинної системи у дітей. Працює з вродженими і набутими процесами. Проводить профілактичні огляди, веде облік дітей з патологіями серцево-судинної системи. Приймає в плановому порядку.