Лікарі психіатри у Дніпрі (Індустріальний район)

Дмитрий
Лучший врач моей жизни. С современным подходом и знанием своего дела. Долгих вам лет и здоровья!
30 листопада '-1 г.
Очень хороший,внимательный и толковый специалист
30 листопада '-1 г.
Юлия Викторовна помогла мне справиться с паническими атаками. Ранее я понятия не имела что такое бывает, и это состояние поглотит меня. Я очень переживала и не знала, как себе помочь. В итоге обратилась к специалисту, результатом довольна. Мое качество жизни улучшилось.
13 січня '20 г.
Психіатр, психолог
Лікар-психіатр Нагірна Валентина Максимівна спеціалізується на лікуванні тривожно-депресивних розладів, неврозів, порушень сну, порушень харчової поведінки.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-07
Психіатр, психотерапевт
Лікар-психіатр, психотерапевт, має другу категорію, лікує панічні атаки, фобії, депресію, невротичні розлади, порушення сну і хронічну втому. Юлія Вікторівна консультує батьків з питань дитячо-батьківських відносин, в роботі використовує методи арт-терапії, ігрової терапії і когнітивно-біхевіоральної терапії.
Консультація 1000/850 грн.
Дніпро пр-т Петра Калнишевського, 29 А р.Індустріальний
Психіатр, психолог
Викликати лікаря додому
Записатися на прийом2 онлайн записи
Нарколог, психіатр
Доктор Шорников Андрій Володимирович виконує професійні обов'язки в наркологічному і психіатричному напрямках. Проводить консультацію і профілактику з метою запобігання психічних розладів, наркоманії. Займається лікуванням та реабілітацією пацієнтів, залежних від наркотичних препаратів. Спеціалізується в наданні медичної допомоги психічно хворим людям. Виявляє причину розладів, визначає оптимальну терапію, контролює процес одужання.