Алексєєнко Марина Сергіївна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Лікар акушер-гінеколог, спеціалізується на проведенні кольпоскопії, фолікулометрії, УЗД в акушерстві та гінекології, пренатального акушерського скринінгу, а також - малих оперативних втручаннях в гінекології (кріовапоризація, діатермокоагуляція).
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

12 ТРА

Пн

13 ТРА

Ярослава
Очень хороший доктор. Рекомендую записаться именно к ней на прием!
Как опытный пациент скажу, что Марина Сергеевна — замечательный специалист.
Анжела
Марина Сергеевна очень тактичный, культурный и компетентный врач. Можете не сомневаться - выслушает, поддержит, вылечит.
Екатерина
Спасибо за профессионализм и исключительное человеческое отношение к пациентам. А прежде всего, за ее высокий уровень знаний своего дела, внимание, чуткость.У Вас же всё сразу, быстро, чётко, качественно! Мои рекомендации только о Вас! Спасибо!

• 2006 р. — Дніпропетровська національна медична академія, 1-й медичний факультет, за спеціальністю «Лікувальна справа»;
  • інтернатура за спеціальністю «Акушерство та гінекологія».

• ДГМА «Патологія шийки матки»;
  • Запорізька медична академія післядипломної освіти «Ультразвукова діагностика»;
  • Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика ПАЦ з акушерства та гінекології.
  • 2018 р. — Атестація в атестаційній комісії при Міністерстві охорони здоров'я України.