Сторінка 8. УЗД печінки в Києві в суботу

Знайдено 114 клінік

Сб Нед Цілодобово
Віталина
Сьогодні була на прийомі у лікаря. Спочатку робили узд чоловіку, а потім чоловік пішов на прийом до терапевта.Загалом мені все сподобалось. Лікарі уважні,доброзичливі,дівчата на рецепшені привітлеві обстановка приемна.Ціни приемно здивували.Жалкую що раніше сюди не ходила. Буду усім рекомендувати цю клініку. Дякую працівникам Біомеду
Наталія
Доброго дня ! Дуже щаслива що знайшла таку клініку як Ви . Неодноразово у Вас була , та хочу поділитися враженням для інших адже ця клініка дівчатка це те що Ви шукаєте . Атмосфера затишна , адміністратор привітний та завжди посміхається. Ціни доступні .Лікарі найкращі , на всі питання мала відповідь, привітні , професіонали своєї роботи . Які допоможуть підібрати процедури , відповісти на всі ваші поставленні питання ! Дуже багато враження . Була на мікроголковому РФ ліфтингу - дівчатка ефект просто супер , я навіть не могла подумати що після одної процедури вже буде результат, тому вирішила пройти курс і залишилась в захваті . Також була на віскі обгортанн вражень приємних дуже багато ) Була на гідропілінгу , а також лпдж (за курс скинула -8 кг ) . Була і буду ходити - адже це те що потрібно кожній з нас , . Дівчатка якщо шукаєте гарну клініку та хочете мати результати , раджу Вам VitaLine на Данченка 5 .
Алена
В этой клинике Морозова А.Д. делает самые "небольные", безопасный и эффективные укольчики для девочек.
Сергей
Делал УЗИ. Все прошло на высшем уровне. Специалист по УЗД Галина Николаевна - отличный специалист, приятный человек и просто красивая женщина))) Берегите ее. Клинику рекомендую.
Ирина Анатольевна - специалист от Бога и человек с большой буквы! Вникает в суть вопроса, очень внимательна к деталям, делает значительно больше, чем должна по протоколам и должностной инструкции.
Ангеліна
Не так давно звернулася за допомого до клініки"Віталайн". Клініка сучасна, обладнання все нове. Одним словом Європейський рівень. Залишилася дуже задоволена побачиним. Надалі планую звертатися лише до цієї клініки.
Київ вул. Сергія Данченка, 5 , Куренівка
м.Сирець46 12 м.Дорогожичі60 15
VitaLine - клініка для тих, хто дбає про себе. У клініці надаються послуги УЗ-діагностики, а також проводиться прийом лікарів таких спеціальностей: гінекологія, терапія, дерматологія, косметологія, майстра лазерної епіляції та естетики тіла. Наше кредо- краса через здоров’я!
Працює з
Вт: 10:00-19:00 Ср: 10:00-19:00 Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-16:00
Сеть клиник "Биомед"
Київ пр-т Володимира Маяковського, 27/1 (Троєщина) , Троєщина
р.Деснянський
Медичний заклад МЦ "Біомед", розташований на проспекті Маяковського, надає такі послуги: різноманітні ультразвукові дослідження, функціональна діагностика серцево-судинної системи (моніторування за Холтером, велоергометрія, ЕКГ), дуплексне сканування судин, артерій і вен, кольпоскопія, дослідження нашкірних новоутворень (родимок, гемангіом, базаліом,...
Київ вул. Миропільська, 15 Б
р.Дніпровський
Багатопрофільний медичний центр "Юрінмед" надає всебічну медичну допомогу в обстеженні і лікуванні захворювань по 12 різним спеціальностям.
Київ вул. Білоруська, 11 (1-й поверх, кабінет №2)
м.Лук'янівська9 3 м.Дорогожичі26 6
"Приватний кабінет доктора Дяченко" - це центр, що займається терапевтичним лікуванням хвороб. Клініка надає як індивідуальні консультації, так і виїзди за викликом і попереднього запису на будинок і в офіс для огляду працівників.
Київ вул. Драгоманова, 31в
м.Позняки13 4 м.Харківська20 4
Багатопрофільний медичний центр "Здорове життя" спеціалізується на сімейній медицині, гінекології, дерматології та педіатрії. Штат працівників центру складають досвідчені доктора, у тому числі лікарі вищої категорії. Пацієнтам надаються послуги наступних видів: консультації лікарів; ультразвукова діагностика; установка внутрішньоматкової спіралі;...
Київ вул. Мейтуса 4
м.Іподром16 6 м.Виставковий центр18 18
Медичний центр "Матуся" — вузькопрофільна клініка, що надає послуги в області гінекології, репродуктології та онкогінекології. В установі можна записатися на прийом до гінеколога-ендокринолога, підліткового гінеколога або ультразвуковому диагносту.
Київ вул.Госпітальна, 18
м.Кловська15
  • Еластографія печінки+стеатометрія 700
Київ Харківське шосе, 56
м.Лівобережна10 м.Харківська10
  • Еластографія печінки з визначенням ступеню фіброзу, узд черевної порожнини 950
Київ бул. Кольцова, 13
м.Житомирська60 10 м.Теремки17
Медичний центр "Клініка імені Гальченко В.В." на Борщагівці створений в 2004 році як частину мережі однойменних поліклінік, спеціалізується на медогляді іта видачі супровідної документації.
Київ вул. Героїв Севастополя, 30
м. Берестейська41 19 м.Шулявська43 20
Багатопрофільний медичний центр "Біофармтех" створений в 1996 році на базі Інституту хірургії і трансплантології, спеціалізується в лікуванні хвороб загальної медицини за напрямками кардіології, гінекології, гастроентерології, неврології, урології, андрології.