Діагностичні центри Києва на м.Палац спорту

Рентген зуба 180 грн.
Холтерівське (добове) моніторування ЕКГ 1200 грн.
УЗД серця (ехокардіографія) 850 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 350 грн.
Кольпоскопія 450 грн.
МРТ головного мозку (голови) 1650 грн.
КТ головного мозку 1300 грн.
Знайдено 14 клінік

Тетяна
Відмінна робота.ОТРИМАЛА ДІАГНОСТИКУ ТА ЛІКУВАННЯ У БАГАТЬОХ ЛІКАРІВ КЛІНІКИ... РЕКОМЕНДУЮ ВІДВІДАТИ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТЕР.
Наталія
Зверталась на консультаціяю до терапевта Власенко Анастасії Миколаївни, дуже задоволена. Вічливий, уважний лікар, професійний підхід. Дуже рекомендую.
Ганна
Не можу не написати слова подяки лікарю СирніковІй І.В.- це справжній фахівець своєї справи, чуйна, уважна людина, що зараз дуже рідко буває. Вже після перших хвилин спілкування я відчула велике бажання лікаря допомогти, а ще й підтримати!!!!! Вдячна безмежно!!!
Квалифицированные доктора. Вежливый персонал
Олександр
Рекомендую цього лікаря! Кваліфікований спеціаліст з великої літери. Діагностувала в мене гайморит на відміну від попередього лора. Через не своєчасне діагностування (3 НЕДІЛІ) були ускладнення, з якими лікар успішно справилась. Лікар робила мені пунцію. Сподобалось, що Катерина Павлівна завжди роз'яснює кожну деталь з приводу захворювання, процедур та лікування.
Майя
Была впервые, доктор внимательна и вежлива. На все свои вопросы получила ответы. Рекомендую однозначно
Медгарант
8,9
Київ вул. Шовковична, 39/1 , Липки
м.Кловська9 5 м.Хрещатик14 4 м.Палац спорту9 12
Центр діагностики "М-плюс" на Печерську спеціалізується в області проведення магнітно-резонансної томографії за допомогою сучасного і безпечного обладнання.
  • МРТ головного мозку (голови) 4 650
  • МРТ головного мозку (голови) 6 150
8,2
Київ вул. Велика Васильківська, 54 Б
м.Олімпійська4 1 м.Палац спорту10 5 м.Площа Українських героїв8 4
Медичний центр "ІНГО" на Великій Васильківській - сучасна багатопрофільна клініка для всієї родини. Основні напрямки роботи центру – педіатрія, функціональна діагностика, кардіологія, гінекологія, мамологія, онкологія, травматологія та ортопедія, стоматологія, неврологія, ендокринологія та інші. Установи оснащено найновішим обладнанням, завдяки чому лікарі...
  • pH-метрія 443
  • Видача відеозапису дослідження на CD 162
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія діагностична (ФГДС) 1 518
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія та відеоколоноскопія 3 669
  • Відеоколоноскопія діагностична 2 530
Благомед
Київ вул. Еспланадна, 20 (4 поверх, каб. 417)
м.Палац спорту1 1 м.Площа Українських героїв5 4 м.Хрещатик18 12
Київська клініка "Благомед" є багатопрофільною. Штат працівників клініки складається з досвідчених фахівців, лікарів вищої категорії, кандидатів медичних наук. Пацієнтам виявляються наступні медичні послуги: консультації лікарів: педіатра; гінеколога; уролога; невролога; гастроентеролога; ендокринолога; отоларинголога; ультразвукові дослідження; лікувальний...
  • УЗД суглобів 550
  • Дуплексне сканування судин статевого члена 600
  • УЗД щитовидної залози 450
  • УЗД щитовидної залози 550
  • УЗД для вагітних 700
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ вул. Казиміра Малевича, 83 А , Поділ
м.Палац спорту
Медичний центр "Мати та дитина" — це сучасна клініка репродуктивного здоров'я, що надає повний комплекс послуг із планування вагітності. Більшість фахівців є членами Європейського товариства з репродукції та ембріології людини (ESHRE), а також Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 430
  • УЗД, ультразвукове дослідження нирок та сечовивідних шляхів 630
  • УЗД, ультразвукове дослідження органів малого тазу 750
  • УЗД, ультразвукове дослідження фолікулометрія 490
  • УЗД, ультразвуковий моніторинг (розвитку ендометрію) 450
Працює з
Пн: 09:00-16:00 Вт: 09:00-16:00 Ср: 09:00-16:00 Чт: 09:00-16:00
Основна спеціалізація діагностичного центру Medicinе group - проведення ульразвукових досліджень, дуплексного сканування та ехокардіографії. При проведенні УЗ-діагностики спеціалісти центра використовують сучасну апаратуру моделі SonoScape S6. За бажжаням пацієнта дослідження можуть проводитись анонімно.
  • УЗД черевної порожнини з доплерографією 650
  • УЗД черевної порожнини та нирок з допплерографією 790
  • УЗД щитоподібної залози з доплерографією 450
  • УЗД нирок 450
  • УЗД нирок, сечового міхура 650
Акції
Київ уз. Кловський, 7 А
м.Кловська7 2 м.Палац спорту22 16 м.Арсенальна13 10
"Estomatology" — стоматологічна клініка, в якій можна отримати послуги комп'ютерної томографії щелепи, рентгенографії зубів, різні види лікування захворювань стоматологічского профілю, протезування, імплантації та ін. від кваліфікованних фахівців.
ADONIS
Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській створений, для максимального задоволення потреб українців у сучасному та якісному медичному обслуговуванні. Ми пропонуємо нашим пацієнтам найповніший спектр консультацій та діагностичних обстежень згідно з сучасними європейськими протоколами. На базі кліники працюють висококваліфіковані лікарі різних...
  • Електрокардіограма (ЕКГ) 160
  • УЗД молочних залоз 576
  • УЗД нирок та сечовидільних шляхів 540
Київ вул. Богомольця, 4
м.Палац спорту16 14 м.Кловська17 11
Неврологічна клініка доктора Яценко спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань різної етіології. Вищий медичний персонал клініки складається з восьми лікарів. Спеціалісти приймають як дорослих, так і дітей.
  • Електроенцефалографія 470
  • Нічний ЕЕГ-відеомоніторинг 5 000
  • Викликані ЕЕГ потенціали (зорові, слухові) 580
  • Доплерографія судин голови 390
  • Доплерографія судин шиї 390
Київ вул. Антоновича, 14 Б
м.Площа Українських героїв7 9 м.Палац спорту11 8
Медичний центр "Дентал Верді" займається діагностикою та лікуванням захворювань за спеціальностями стоматологія, отоларингологія, косметологія для дорослих і дітей.