Сторінка 7. УЗД органів черевної порожнини в Києві

Знайдено 322 клініки

Сб Нед Цілодобово
Наталія
Дружня атмосфера, клініка європейського рівня, але насамперед людяність і професіоналізм лікарів.Окрема подяка Марухно Валерію Васильовичу, многая літа
Лікар ставив такі питання, про що мене не запитували інші. Провів обстеження, та поставив діагноз. Я ще не знаю чим закінчиться моя історія, але лікарю я довіряю. Спеціаліст та його підхід мені сподобався. Однозначно рекомендую!
Я задоволена. Я бувала у різних лікарів. І ніхто толком не міг дати мені відповідь на мої запитання.. Мене заспокоювали і казали, та все нормалізується. Приходьте через півроку, перевіримо. А цей лікар провів обстеження, та одразу виявив причину.
Найпростіше списати все на проблеми психології, коли проблема в органіці, як це робили інші лікарі. Але Юлія Петрівна одразу змогла розібратися в причині мого захворювання, за що я їй дуже вдячний! Чудовий фахівець, та професіонал своєї справи!
Иришка
Юлія Петрівна- чудовий лікар і людина, професіонал своєї справи. Грамотно провела огляд, призначила лікування, все пояснила доступною мовою. Дуже уважна і доброзичлива! Побільше б таких фахівців! Тепер тільки до Вас! Дякую!
Ксюша
Молодий, але дуже компетентний фахівець! За рекомендацією друзів, потрапив на консультацію до цього лікаря. Був приємно вражений, її глибоким знаннями у своїй сфері. Детально мене оглянула, розпитала, та поставила діагноз. Призначення ефективно допомогли. Щиро вдячний лікарю за допомогу!
Київ вул. Пимоненка, 10 А
м.Лук'янівська10
Медичний центр "Медікал Град" в Києві - клініка, яка надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. В установі ведуть прийом ультразвукові діагности, масажисти, урологи, андрологи, терапевти, кардіологи, гінекологи і гастроентерологи. Також можна записатися на консультацію до мамолога, сімейного лікаря, ендокринолога, невролога та ревматолога.
  • УЗД органів черевної порожнини і нирки 600
  • УЗД органів черевної порожнини з "пробним жовчогінним сніданком", 20хв і 10 хв через півгодини 600
Київ вул. Олексія Терьохіна, 4 , Антифіївка
м.Почайна27 7 м.Тараса Шевченко34 7
АМЦ "Мудрий Лікар" — клініка, яка надає широкий спектр лікувально-діагностичних послуг за такими напрямками: лікування безпліддя, ведення вагітності та оперативна гінекологія. У центрі також можна записатися на прийом до педіатра і уролога.
  • УЗД черевної порожнини 420
Київ вул. Велика Житомирская, 14
м.Площа Незалежності12 6 м. Поштова площа17 7
Медичний центр "Якість життя" — це сучасна клініка, що спеціалізується на гастроентерології, дитячої гастроентерології та гельмінтології. Основна перевага установи — оновлене обладнання, точні реактиви та європейські стандарти лікування.
  • УЗД черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) з функціональними пробами жовчного міхура 600
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки) 500
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) 450
Київ с. Софиївска Борщагівка, ул. Павла Чубинського, 8 А
Альфа клінік (ALFA CLINIC) — сучасний медичний заклад, що надає пацієнтам широкий перелік послуг за наступними напрямками: ультразвукова діагностика, лабораторні аналізи, гінекологія, урологія, андрологія, терапія та хірургія. Тут працюють досвідчені лікарі, які систематично підвищують свою кваліфікацію на курсах.
  • УЗД органів черевної порожнини + нирки + сечовий міхур 800
Київ вул. Анни Ахматової, 7/15
м.Харківська25 5 м.Позняки24 7 м.Вирліца37 7
Діагностичний центр "Телекардіо" надає послуги функціональної (ЕКГ), ультразвукової та дуплексной діагностики для точної постановки діагнозу.
  • УЗД черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) (Натщесерце) 600
  • УЗД черевної порожнини та нирок (Натщесерце) 650
  • УЗД черевної порожнини + нирок +сечового міхура (ПОТРІБНА ПІДГОТОВКА) 750
Сеть клиник Viva
Акції
Київ ш. Харківське, 49 А , Дарниця
м.Харківська36 8 м.Позняки46 9 м.Вирліца41 10
Клініка Viva на Харківському шосе — це багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей, який надає всі види медичних послуг, включаючи амбулаторні обстеження, планові прийоми пацієнтів з різних напрямків з проведенням фізіотерапевтичних методів лікування.
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка), без нирок 790
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка), включаючи нирки 890
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка), без нирок - (педіатрія) 790
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка), включаючи нирки - (педіатрія) 890
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40
м.Деміївська30 8 м. Васильківська26 10 м.Либідська50 7
Дієво (DIEVO) - це багатопрофільний центр хірургічний рішень. Клініка спеціалізується на проведенні хірургічних операцій за різними напрямками. Всі маніпуляції здійснюються кваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом роботи.
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка + жовчний міхур + жовчні протоки + підшлункова залоза + селезінка) 700
Благомед
Київ вул. Еспланадна, 20 (4 поверх, каб. 417)
м.Палац спорту1 1 м.Площа Українських героїв5 4 м.Хрещатик18 12
Київська клініка "Благомед" є багатопрофільною. Штат працівників клініки складається з досвідчених фахівців, лікарів вищої категорії, кандидатів медичних наук. Пацієнтам виявляються наступні медичні послуги: консультації лікарів: педіатра; гінеколога; уролога; невролога; гастроентеролога; ендокринолога; отоларинголога; ультразвукові дослідження; лікувальний...
  • УЗД органів черевної порожнини 900
  • УЗД органів черевної порожнини 800
Мамин Дом на Академіка Вільямса – це медичний центр для дітей від народження до 18 років. У поліклініці є комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких фахівців, вакцинація не тільки для дітей, а й дорослих.
  • УЗД органів черевної порожнини 460
  • УЗД органів черевної порожнини 510
  • УЗД органів черевної порожнини 530
  • УЗД органів черевної порожнини 660
Київ вул. Касіяна, 2/1
м.Іподром7 4 м.Теремки25 6
Багатопрофільний медичний центр "Клініка Образцова" спеціалізується в області сімейної медицини, проводить діагностику і лікування дітей з 3 років і дорослих. У медичному центрі пацієнтів приймають сімейний лікар, отолорінголог, терапевт, невропатолог, ендокринолог, психотерапевт, дерматолог, хірург, хірург-онколог, ортопед-травматолог, окуліст,...
  • УЗД органів черевної порожнини 800