КТ печінки в Києві

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Квалифицированные доктора. Вежливый персонал
Лана
Чудовий, турботливий, уважний лікар. Дякуємо! Це не перший мій візит, але з кожним разом враження тільки краще! Все грамотно пояснює, на будь-які питання відповідає, призначення адекватні і нічого зайвого. Безперечно рекомендую!
Владислав
Хочу висловити подяку за професіоналізм, увагу і чуйність лікаря. Люди як правило цінують таких фахівців. Очі-дивовижний і складний пристрій нашого організму. Але лікар швидко визначила проблему і призначила лікування. Дякую!
Юлія
Я звернулася до офтальмолога Мені порадили Федотову Світлана Геннадіївну я дуже рада що до неї попала , хороше ставлення, приємна людина і спіціаліст свого діла мені було з нею комфортно спілкуватися Дякую дуже допомогла І в загалі в самій клініка приємно знаходитися
Шкиль Аександр
Сегодня был на приеме у врача-кардиолога Папуша Ирины Андреевны. Что могу сказать-огромное, огромное спасибо!!!Бог не обошел эту хрупкую женщину: запредельная экспертность, не наигранная чуткость и внимание к пациенту, сосредоточенность на результате.Я наконец то нашел своего доктора.Еще раз СПАСИБО!!!
Попала к Александру Владиславовичу с сильными болями и он мне очень помог ,самое главное что после моего рассказа о том что меня беспокоит ,как болит ,где болит и обследования моей спины ,шеи ,плеча был поставлен диагноз и тут же оказана профессиональная помощь ! Эта адская боль ушла ,рука перестала неметь и болеть ! Спасибо большое Александр Владиславович !!!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Медгарант
8,9
Київ вул. Шовковична, 39/1 , Липки
м.Кловська9 5 м.Хрещатик14 4 м.Палац спорту9 12
Центр діагностики "Медгарант" на Печерську спеціалізується в області проведення комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії за допомогою сучасного і безпечного обладнання.
Працює з 08:00-17:00
Сб: 08:00-17:00 Нд: 08:00-16:00
Київ вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна6 2 м.Печерська16 6 м.Дружби народів21 10
Поліклініка "Медіком" розташоване в житловому комплексі "Престиж Хол" на вулиці Анрі Барбюса. Високий професіоналізм персоналу, що пройшов суворий конкурсний відбір, дозволяє бути впевненими в якості та результативності лікування. Багатопрофільна клініка працює за такими напрямками: Консультації педіатрів, терапевтів, вузькопрофільних фахівців; Діагностичні...
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-20:00
Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь 25 4 м. Петрівка 32 11 м.Мінська 33 8
Київ вул. Лаврухіна, 6
р.Деснянський
У клініці Viva (Віва) на Троєщині на Лаврухіна працюють кращі лікарі всіх спеціальностей. Здійснюються консультативні та діагностичні прийоми пацієнтів в усіх напрямках медицини: Діяльність клініки спрямована на лікування амбулаторних пацієнтів під прямим контролем лікарів. Сучасне оснащення клініки і широкопрофільні фахівці відкриваю величезні можливості...
Київ пр-т. Порика, 9 А
м.Сирець70 17 м. Нивки м.Мінська
Багатопрофільна медична клініка "Viva" на Виноградарі надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг пацієнтам будь-якого віку. У клініці працюють фахівці більше 30-ти напрямків медицини, серед них лікарі вищої та першої категорії, багато хто отримали наукові ступені.
Працює з 00:00-24:00
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00
Київ вул. Антоновича, 155
м.Палац Україна8 2 м.Либідська5 2
Медична клініка "Viva" на м. Либідська распложена недалеко від метро. Лікарі клініки спеціалізуються на профілактиці та лікуванні найрізноманітніших захворювань і патологій. Вам не варто замислюватися, що взяти з собою на прийом, в клініці вас забезпечать усім необхідним для проведення якісної діагностики при огляді.
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення)
м.Вокзальна38 8 м.Олімпійська45 13
На базі Київської міської КЛ №4 працює центр комп'ютерної томографії "Вітаком Діагностика". Діагностика проводиться із застосуванням обладнання преміум класу, що дозволяє гарантувати низьку ступінь опромінення, високу якість отриманих зображень. Саме сканування і друк знімка займає 15 хвилин.
Працює з 08:00-20:00
Київ вул. Ризька, 1 , Сирець
м.Дорогожичі10 3 м.Сирець12 4 м.Шулявська26 9
Центр комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії "Медіскан Груп" спеціалізується в області точної сучасної діагностики захворювань. Комп'ютерна томографія, ультразвукова діагностика, магнітно-резонансна томографія і прицільна біопсія за доступною ціною.
Працює з
Пн: 08:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 00:00-24:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 09:00-16:00
Київ вул. Якуба Коласа, 2 Д , Борщагівка
м.Житомирська47 21
Медичний центр "Viva" на Борщагівці розташовується на першому поверсі нової будівлі. Основними принципами роботи центру є високий професіоналізм персоналу, турбота про зручність відвідувачів, грамотний підхід до планування й організації лікувального-діагностичного процесу. Клініка спеціалізується на визначенні ефективності лікування багатьох захворювань в...
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А , Троєщина
р.Деснянський
Хірургічний центр Віва (Viva) на вул. Оноре де Бальзака, 85 А — найбільший медичний центр в мережі клінік Viva відкрився у 2019 році. У сучасному триповерховому будинку прекрасно обладнані два операційних зали, палата інтенсивної терапії, що оснащені інноваційним обладнанням за останнім словом техніки. Головною перевагою клініки є наявність комфортабельно...
Працює з 00:00-00:00
Сб: 00:00-00:00 Нд: 00:00-00:00
Київ ш. Харківське, 49 А , Дарниця
м.Харківська36 8 м.Позняки46 9 м.Вирліца41 10
Клініка Viva на Харківському шосе — це багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей, який надає всі види медичних послуг, включаючи амбулаторні обстеження, планові прийоми пацієнтів з різних напрямків з проведенням фізіотерапевтичних методів лікування.