КТ скронево-нижньощелепних суглобів в Києві

КТ скронево-нижньощелепних суглобів 620 грн.
КТ скронево-нижньощелепних суглобів 620 грн.
КТ скронево-нижньощелепних суглобів 480 грн.
КТ скронево-нижньощелепних суглобів 400 грн.
КТ скронево-нижньощелепних суглобів 600 грн.
КТ скронево-нижньощелепних суглобів 600 грн.
КТ скронево-нижньощелепних суглобів 170 грн.
КТ скронево-нижньощелепних суглобів 1210 грн.
КТ скронево-нижньощелепних суглобів 2500 грн.
КТ скронево-нижньощелепних суглобів 3100 грн.
Знайдено 17 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Леся
Хочу подякувати хірургу Климнюк Івана Сергійовича за його професіоналізм і увагу. Він хоч і молодий лікарь, але дуже досвідчиний. Я оцінюю по своїм відчуттям після операції. Бажаю всім здоров’я, але якщо занедужали, то нехай вас лікують тільки професіонали !!!
Лана
Чудовий, турботливий, уважний лікар. Дякуємо! Це не перший мій візит, але з кожним разом враження тільки краще! Все грамотно пояснює, на будь-які питання відповідає, призначення адекватні і нічого зайвого. Безперечно рекомендую!
Владислав
Хочу висловити подяку за професіоналізм, увагу і чуйність лікаря. Люди як правило цінують таких фахівців. Очі-дивовижний і складний пристрій нашого організму. Але лікар швидко визначила проблему і призначила лікування. Дякую!
Юлія
Я звернулася до офтальмолога Мені порадили Федотову Світлана Геннадіївну я дуже рада що до неї попала , хороше ставлення, приємна людина і спіціаліст свого діла мені було з нею комфортно спілкуватися Дякую дуже допомогла І в загалі в самій клініка приємно знаходитися
Шкиль Аександр
Сегодня был на приеме у врача-кардиолога Папуша Ирины Андреевны. Что могу сказать-огромное, огромное спасибо!!!Бог не обошел эту хрупкую женщину: запредельная экспертность, не наигранная чуткость и внимание к пациенту, сосредоточенность на результате.Я наконец то нашел своего доктора.Еще раз СПАСИБО!!!
Попала к Александру Владиславовичу с сильными болями и он мне очень помог ,самое главное что после моего рассказа о том что меня беспокоит ,как болит ,где болит и обследования моей спины ,шеи ,плеча был поставлен диагноз и тут же оказана профессиональная помощь ! Эта адская боль ушла ,рука перестала неметь и болеть ! Спасибо большое Александр Владиславович !!!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна6 2 м.Печерська16 6 м.Дружби народів21 10
Поліклініка "Медіком" розташоване в житловому комплексі "Престиж Хол" на вулиці Анрі Барбюса. Високий професіоналізм персоналу, що пройшов суворий конкурсний відбір, дозволяє бути впевненими в якості та результативності лікування. Багатопрофільна клініка працює за такими напрямками: Консультації педіатрів, терапевтів, вузькопрофільних фахівців; Діагностичні...
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-20:00
ADONIS
АДОНІС (ADONIS) — це сучасний хірургічно-діагностичний центр на Подолі, який надає комплексні послуги для пацієнтів з усієї України. На території клініки використовується сучасне технічне оснащення класу "Люкс". Передові технології та регулярне оновлення обладнання спрямовані на отримання якісного результату.
  • КТ щелепно-лицьової області 1 290
Працює з 09:00-21:00
Київ вул. Євгена Коновальця, 44 Б (пов. 4)
м.Печерська8 7 м.Дружби народів14 9
За вул. Євгена Коновальця, 44 Б (4 поверх) в Печерському районі м. Києва відкрився новий діагностичний центр "Центр цифрової стоматології". У центрі надаються такі послуги — томографія ВНЧС, телерентгенограма, конусно-променева комп'ютерна 3Д-томографія, ортопанограма.
  • КТ скронево-нижньощелепних суглобів, лівий (відкритий / закритий рот) 620
  • КТ скронево-нижньощелепних суглобів, правий (відкритий / закритий рот) 620
Сб: 09:00-21:00 Нд: 10:00-16:00
Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення)
м.Вокзальна38 8 м.Олімпійська45 13
На базі Київської міської КЛ №4 працює центр комп'ютерної томографії "Вітаком Діагностика". Діагностика проводиться із застосуванням обладнання преміум класу, що дозволяє гарантувати низьку ступінь опромінення, високу якість отриманих зображень. Саме сканування і друк знімка займає 15 хвилин.
Працює з 08:00-20:00
Київ вул. Ризька, 1 , Сирець
м.Дорогожичі10 3 м.Сирець12 4 м.Шулявська26 9
Центр комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії "Медіскан Груп" спеціалізується в області точної сучасної діагностики захворювань. Комп'ютерна томографія, ультразвукова діагностика, магнітно-резонансна томографія і прицільна біопсія за доступною ціною.
  • МРТ скронево-нижньощелепних суглобів з контрастом 3 100
Працює з
Пн: 08:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 00:00-24:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-19:00 Нд: 09:00-16:00
Київ вул. Драгоманова, 6/1
м.Харківська31 7 м.Позняки31 7
Діагностичний центр Майра ЛАБ у Києві спеціалізується на наданні пацієнтам повного спектру високоякісної і безпечної рентгендіагностики щелепно-лицьової області. Всі дослідження виконуються на сучасному обладнанні провідних світових і вітчизняних виробників.
  • Скронево-нижньощелепний суглоб (відкритий і закритий рот) 1 суглоб 480
  • Скронева кістка (запис на CD, друк на фотопапері і viber) 400
  • Скронево-нижньощелепний суглоб (відкритий та закритий рот) 2 суглоби 1 160
Працює з 09:00-19:30
Київ пр-т Перемоги, 119
м.Житомирська2 3 м. Академмістечко21 6
Консультативно-діагностичний центр "Олександрівський" створений у 2008 році, займається магнітно-резонансним скануванням організму. Спеціалісти центру мають високу кваліфікацію.
  • КТ скронево-нижньощелепного суглобу — із відкритим та закритим ротом 1 400
Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-17:00
Київ вул. Михайла Ломоносова, 33/43
р.Голосіївський
Клініка Варта — це медичний заклад нового покоління. Основний напрямок діяльності центру — надання кваліфікованої допомоги онкологічним хворим. У клініці діє загальна підтримка пацієнтів з інших захворювань.
  • МЗКТ скронево-щелепного суглоба 1 210
  • МЗКТ скронево-щелепних (2) суглобів з контрастуванням 2 500