Спиральная компьютерная томография (СКТ) в Києві

Спиральная компьютерная томография (СКТ) 950 грн.
Спиральная компьютерная томография (СКТ) 4600 грн.
Спиральная компьютерная томография (СКТ) 1000 грн.
Спиральная компьютерная томография (СКТ) 500 грн.
Спиральная компьютерная томография (СКТ) 2200 грн.
Спиральная компьютерная томография (СКТ) 50 грн.
Спиральная компьютерная томография (СКТ) 100 грн.
Спиральная компьютерная томография (СКТ) 3600 грн.
Знайдено 12 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Лана
Чудовий, турботливий, уважний лікар. Дякуємо! Це не перший мій візит, але з кожним разом враження тільки краще! Все грамотно пояснює, на будь-які питання відповідає, призначення адекватні і нічого зайвого. Безперечно рекомендую!
Владислав
Хочу висловити подяку за професіоналізм, увагу і чуйність лікаря. Люди як правило цінують таких фахівців. Очі-дивовижний і складний пристрій нашого організму. Але лікар швидко визначила проблему і призначила лікування. Дякую!
Юлія
Я звернулася до офтальмолога Мені порадили Федотову Світлана Геннадіївну я дуже рада що до неї попала , хороше ставлення, приємна людина і спіціаліст свого діла мені було з нею комфортно спілкуватися Дякую дуже допомогла І в загалі в самій клініка приємно знаходитися
Супер доктор!!! Тщательный опрос перед КТ ОГК, выяснение всех жалоб. В итоге: описание до мельчайших подробностей всех проблемных участков. Настоящий профи!
Кирилл
Все просто отлично.Нужно было сделать срочно кт сустава, разобраться, что к чему.
Шкиль Аександр
Сегодня был на приеме у врача-кардиолога Папуша Ирины Андреевны. Что могу сказать-огромное, огромное спасибо!!!Бог не обошел эту хрупкую женщину: запредельная экспертность, не наигранная чуткость и внимание к пациенту, сосредоточенность на результате.Я наконец то нашел своего доктора.Еще раз СПАСИБО!!!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна6 2 м.Печерська16 6 м.Дружби народів21 10
Поліклініка "Медіком" розташоване в житловому комплексі "Престиж Хол" на вулиці Анрі Барбюса. Високий професіоналізм персоналу, що пройшов суворий конкурсний відбір, дозволяє бути впевненими в якості та результативності лікування. Багатопрофільна клініка працює за такими напрямками: Консультації педіатрів, терапевтів, вузькопрофільних фахівців; Діагностичні...
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-20:00
Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь 25 4 м. Петрівка 32 11 м.Мінська 33 8
Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення)
м.Вокзальна38 8 м.Олімпійська45 13
На базі Київської міської КЛ №4 працює центр комп'ютерної томографії "Вітаком Діагностика". Діагностика проводиться із застосуванням обладнання преміум класу, що дозволяє гарантувати низьку ступінь опромінення, високу якість отриманих зображень. Саме сканування і друк знімка займає 15 хвилин.
  • СКТ – дообстеження з контрастним підсиленням однієї анатомічної ділянки (Плівка, диск, опис, контраст) 2 000
  • СКТ сечовивідної системи (нирки+сечоводи) без в/в контрастування (плівка, опис) 1 200
  • СКТ кісток малого тазу та кульшових суглобів (плівка, опис) + 3D реконструкція 1 200
  • СКТ однієї додаткової суміжної анатомічної ділянки без в/в контрастування 500
  • Ультранизькодозова СКТ органів грудної клітини (легень) - з профілактичною метою, як альтернатива флюорографії за наявності факторів ризику (плівка, диск, опис) 700
  • Ультранизькодозова СКТ-колоноскопія (тільки за ретельної попередньої підготовки, із механічною додатковою пневматизацією ободової кишки на спині та на животі) (роздруківка на фотопапері А4, диск, опис) 1 800
  • СКТ головного мозку приносових пазух і глотки (до рівня надгортанника) з контрастним підсиленням (плівка, диск, опис, контраст) 3 500
Працює з 08:00-20:00
Київ пр-т Лобановського, 17 (пов. 3, праве крило)
р.Солом'янський
Медична клініка" Столиця "- це багатопрофільна клініка високого рівня, де діагностику і лікування проводять кваліфіковані фахівці в галузі медицини за всіма медичними напрямками: поліклініка, діагностика (УЗД, рентген, КТ), лабораторно інструментальні обстеження, челюсноліцевая хірургія, стоматологія, імплантологія, пластична хірургія, косметологія....
  • СКТ одного відділу 950
  • СКТ шести відділів з контрастом 4 600
Працює з 09:00-18:00
Київ пр-т Перемоги, 119
м.Житомирська2 3 м. Академмістечко21 6
Консультативно-діагностичний центр "Олександрівський" створений у 2008 році, займається магнітно-резонансним скануванням організму. Спеціалісти центру мають високу кваліфікацію.
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-17:00
СДС
Київ вул. Дегтярівська, 17 В
м.Лук'янівська8 2 м.Політехнічний інститут22 10
Спеціалізований діагностичний центр "Сучасні діагностичні системи" займається всебічним скануванням внутрішніх органів для визначення причини захворювань. Основні послуги — ультразвукова діагностика, магнітно-резонансна томографія, комп`ютерна томографія.
  • СКТ-органів грудної клітини та органів черевної порожнини, заочеревинного простору і органів малого тазу з контрастним підсиленням (висновок рентгенолога-онколога з НІР, контрастна речовина, диск) 4 000
Київ, м. Ірпінь, вул. Садова, 38
Київ, м. Березань, вул. Михайлівська, 50
СДС
Київ вул. Петра Запорожця, 26 , Воскресенка
м.Дарниця39 13 м.Чернігівська41 11
Медичний центр "Сучасні діагностичні системи" спеціалізований у сфері обстеження і постановки діагнозу за допомогою високотехнологічного обладнання. У центрі надаються такі послуги - ультразвукова діагностика (УЗД), магнітно-резонансна томографія (МРТ), комп`ютерна томографія (КТ).
  • СКТ віртуальна бронхоскопія (висновок, плівка, диск)
  • Визначення кальцієвого індексу «Calcium scoring» (висновок, плівка, диск) 1 000
  • СКТ однієї додаткової ділянки (висновок, плівка, диск) 500
  • СКТ- остеоскрінінг (висновок, 2 плівки, диск) 2 200