Спиральная компьютерная томография (СКТ) в Києві

Спиральная компьютерная томография (СКТ) 950 грн.
Спиральная компьютерная томография (СКТ) 4600 грн.
Спиральная компьютерная томография (СКТ) 1000 грн.
Спиральная компьютерная томография (СКТ) 500 грн.
Спиральная компьютерная томография (СКТ) 2200 грн.
Спиральная компьютерная томография (СКТ) 50 грн.
Спиральная компьютерная томография (СКТ) 100 грн.
Спиральная компьютерная томография (СКТ) 3600 грн.
Знайдено 12 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Герман
Це найкращий лікар, за весь час мого спілкування з гінекологами. Цього лікарю, та людині з великої літери, я можу довірити і тіло, і душу. Побільше б таких високопрофесійних лікарів. Консультуюся та лікуюся лише у неї. Щиро вдячна!
Ринат
Прийом тривав цілу годину, лікар ретельно вивчила всі мої аналізи, УЗД, після чого дуже докладно описала ситуацію. Такого докладного пояснення мені ще ніхто не робив. Лікар викликає прихильність до себе і підносить інформацію з позитивної сторони, що для мене дуже важливо.
София Н.
Я була вперше у неї. Мені дуже сподобався лікар, вона дуже уважна, професіонал, надала дуже гарну консультацію. Розробила детальну схему лікування, в розмові вона використовувала доступну для розуміння лексику. Величезне спасибі.
inna
Дуже уважний, дуже добрий лікар! Консультує в повному обсязі. Дуже хороший фахівець, якого ще варто пошукати. Спеціалізується не лише в свої галузі, а й може проконсультувати по суміжних спеціальностях! По справжньому компетентний лікар.
Ярина
Дуже задоволена роботою фахівця! Я такого лікаря ще не зустрічала. Професіонал своєї справи, ввічливий, чуйний та уважний. Призначене лікування майже одразу допомогло моїй дитині! Будемо спостерігатися лише в нього. Дякую!
Сайко О.П.
Абсолютно всім залишилися задоволені. Нам лікар і лікування призначив, і рекомендації надав. Записалися на операцію, але дитині стало набагато краще після лікування, тому лікар прийняв рішення про спостереження, та відмінив втручання.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь25 4 м. Петрівка32 11 м.Мінська33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі "Медіком", пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей,...
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-20:00
Київ, вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна 6 2 м.Печерська 16 6 м.Дружби народів 21 10
Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення)
м.Вокзальна38 8 м.Олімпійська45 13
На базі Київської міської КЛ №4 працює центр комп'ютерної томографії "Вітаком Діагностика". Діагностика проводиться із застосуванням обладнання преміум класу, що дозволяє гарантувати низьку ступінь опромінення, високу якість отриманих зображень. Саме сканування і друк знімка займає 15 хвилин.
  • СКТ – дообстеження з контрастним підсиленням однієї анатомічної ділянки (Плівка, диск, опис, контраст) 2 000
  • СКТ сечовивідної системи (нирки+сечоводи) без в/в контрастування (плівка, опис) 1 200
  • СКТ кісток малого тазу та кульшових суглобів (плівка, опис) + 3D реконструкція 1 200
  • СКТ однієї додаткової суміжної анатомічної ділянки без в/в контрастування 500
  • Ультранизькодозова СКТ органів грудної клітини (легень) - з профілактичною метою, як альтернатива флюорографії за наявності факторів ризику (плівка, диск, опис) 700
  • Ультранизькодозова СКТ-колоноскопія (тільки за ретельної попередньої підготовки, із механічною додатковою пневматизацією ободової кишки на спині та на животі) (роздруківка на фотопапері А4, диск, опис) 1 800
  • СКТ головного мозку приносових пазух і глотки (до рівня надгортанника) з контрастним підсиленням (плівка, диск, опис, контраст) 3 500
Працює з 08:00-20:00
Київ пр-т Лобановського, 17 (пов. 3, праве крило)
р.Солом'янський
Медична клініка" Столиця "- це багатопрофільна клініка високого рівня, де діагностику і лікування проводять кваліфіковані фахівці в галузі медицини за всіма медичними напрямками: поліклініка, діагностика (УЗД, рентген, КТ), лабораторно інструментальні обстеження, челюсноліцевая хірургія, стоматологія, імплантологія, пластична хірургія, косметологія....
  • СКТ одного відділу 950
  • СКТ шести відділів з контрастом 4 600
Працює з 09:00-18:00
Київ пр-т Перемоги, 119
м.Житомирська2 3 м. Академмістечко21 6
Консультативно-діагностичний центр "Олександрівський" створений у 2008 році, займається магнітно-резонансним скануванням організму. Спеціалісти центру мають високу кваліфікацію.
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-17:00
СДС
Київ вул. Петра Запорожця, 26 , Воскресенка
м.Дарниця39 13 м.Чернігівська41 11
Медичний центр "Сучасні діагностичні системи" спеціалізований у сфері обстеження і постановки діагнозу за допомогою високотехнологічного обладнання. У центрі надаються такі послуги - ультразвукова діагностика (УЗД), магнітно-резонансна томографія (МРТ), комп`ютерна томографія (КТ).
  • СКТ віртуальна бронхоскопія (висновок, плівка, диск)
  • Визначення кальцієвого індексу «Calcium scoring» (висновок, плівка, диск) 1 000
  • СКТ однієї додаткової ділянки (висновок, плівка, диск) 500
  • СКТ- остеоскрінінг (висновок, 2 плівки, диск) 2 200
  • Запис КТ обстеження на диск 50
  • Запис КТ обстеження на плівку (додаткову) 100
  • Запис КТ обстеження на диск з архіву 100
Працює з 08:00-20:00
СДС
Київ м. Ірпінь, вул. Садова, 38
Діагностичний центр СДС в Ірпені надає пацієнтам широкий перелік послуг в області комп'ютерної томографії. Обстеження виконується на сучасному обладнанні Philips Brilliance 64. Центр приділяє пильну увагу якості проведених досліджень, залучаючи найкваліфікованіших спеціалістів. Лікарі систематично підвищують свою кваліфікацію на курсах по радіології.
  • СКТ віртуальна бронхоскопія (висновок, плівка)
  • СКТ однієї додаткової ділянки (висновок, плівка) 500
  • СКТ- остеоскрінінг (висновок, 2 плівки, диск) 2 200