КТ щелепи в Києві

КТ щелепи 850 грн.
Знайдено 44 клініки

Сб Нед Цілодобово
Анастасія
Всім рекомндую клініку Люмі Дент! Відмінний підхід та відношення. Якісне лікування і адекватні ціни в наш час!
Робила чистку в даній клініці Все настільки сподобалось ,що буду приходити ще і ще .Дуже турботливий персонал та лікарі .Весь час забуваю за візит до стоматолога ,тому велике дякую за нагадування та турботу клініки .Нове та сучасне обладнання ,стильний мікроскоп ,вся робота на вищому рівні . З таким підходом та турботою можно сміливо не боятися стоматологів такого рівня .Рекомендую клініку та лікарів які роблять все на вищому рівні
Коля Котов
Не дивлячись на вихідний день та вечірній час лікар приїхав та полікував зуб від болю,за що велика вдячність, в попередній клініці навіть не могли зрозуміти який зуб запалений. Сучасне обладнання та безболісне лікування. Можу рекомендувати клініку як професіональними фахівцями своєї роботи.
Наталя Зелёная
"Довго шукала стоматологію з лікарями професіоналами та індивідуальним підходом .За рекомендацією та відгуками потрапила сюди . Сказати ,що я та моя сімʼя задоволені не сказати нічого . Приємний персонал ,який привітливо зустрів ,запропонували каву ,чай з цукерками . Найновітніші технології ,мені та моїм дітям було зроблено кт з усіма поясненнями . Ми потрапили до найкращих лікарів ,які дуже відповідально та професіонально відносяться до своєї роботи . Всі дуже турботливі ,так як ми потрапили до декількох лікарів ,кожен з них розповів план лікування .Спершу в нас була чистка ,яка пройшла просто чудово ,без болю ,хоча я дуже боялась та переживала .А дітки взагалі нічого не відчули ,все пройшло просто чудово .І наступний наш крок було лікування ,я всім задоволена ,так як лікували діткам ,то такого чудово підходу ,я ще не бачила в жодній стоматології . Дякуємо за вашу турботу ,професіоналізм та якісне лікування Всім задоволена на всі 200 % Рекомендую всім цю клініку ,бо тут тільки найкращі лікарі ,найкращий персонал та найновітніші технології та принципи лікування !"
Иван Субботин
Справжні професіонали свого діла. Дуже сучасне обладнання та клієнтоорієнтовний підхід. Робили мені багато чого, на рахунок деяких маніпуляцій мої друзі з США (а їх дуже багато) не вірили, що таке взагалі можливе - в них таке не роблять:)
Михаил Старостин
Спасибо большое. Обошел штук десять разных стоматологий. Везде говорили: только удалять. Тут зуб спасли.
Мережа клінік Люмі-Дент
Акції
Київ вул. Левка Мацієвича, 2/4
м.Вокзальна36 21
В стоматологічній клініці "Люмі-Дент" на Солом’янці пацієнти швидко, якісно та безболісно вирішують проблеми із зубами та яснами. Всі стоматологічні маніпуляції проводяться за дотриманням суворих міжнародних стандартів. Лікарі стоматологи підбираю індивідуальний план лікування для кожного пацієнта. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію в мережу...
  • КТ верхньої щелепи 610
  • КТ нижньої щелепи 610
  • КТ в.щ. + н.щ. в прикусі 910
  • КТ сегмента (50*50мм) 420
Київ пр-т Берестейський (Перемоги), 5-В
м.Вокзальна
Медичний центр Dr. Care Clinic – це інноваційна клініка, що використовує передові цифрові технології для діагностики та лікування. Наше обладнання відповідає найвищим стандартам, а спектр послуг включає терапію, ендодонтію, хірургію, ортопедію, ортодонтію та пародонтологію. Ми пропонуємо безболісне лікування, включаючи лікування уві сні. У Dr. Care Clinic...
  • Комп'ютерна томографія двох щелеп (Акційне) 850
  • Компьютерна томографія двох щелеп 1 000
Медгарант
8,9
Київ вул. Шовковична, 39/1 , Липки
м.Кловська9 5 м.Хрещатик14 4 м.Палац спорту9 12
Центр діагностики "М-плюс" на Печерську спеціалізується в області проведення магнітно-резонансної томографії за допомогою сучасного і безпечного обладнання.
  • КТ обстеження верхньої та нижньої щелепи 1 700
  • КТ обстеження однієї щелепи 1 200
8,4
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5
р.Голосіївський
Нова маштабна клініка з повним спектром медичних послуг. Унікальна концепція All in Onе. Ви можете отримати всі медичні послуги за один візит на одній локації : Консультації лікарів всіх спеціальностей, МРТ,КТ, Рентген, УЗД, Гастроскопія, Колоноскопія, будь-які аналізи. Аналіз крові менш ніж за годину. 4 операційних блоки, 10 палат реанімації, 60 одномісних...
  • КТ щелепи 1 429
Мережа клінік Viva
8,4
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А , Троєщина
р.Деснянський
Хірургічний центр Віва (Viva) на вул. Оноре де Бальзака, 85 А — найбільший медичний центр в мережі клінік Viva відкрився у 2019 році. У сучасному триповерховому будинку прекрасно обладнані два операційних зали, палата інтенсивної терапії, що оснащені інноваційним обладнанням за останнім словом техніки. Головною перевагою клініки є наявність комфортабельно...
  • КТ однієї щелепи 1 490
  • КТ двох щелеп 1 490
Мережа клінік Viva
Київ пр-т. Порика, 9 А
м.Сирець70 17 м. Нивки м.Мінська
Багатопрофільна медична клініка "Viva" на Виноградарі надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг пацієнтам будь-якого віку. У клініці працюють фахівці більше 30-ти напрямків медицини, серед них лікарі вищої та першої категорії, багато хто отримали наукові ступені.
  • КТ двох щелеп 1 490
  • КТ однієї щелепи 1 490
8,3
Київ пр-т Перемоги, 119
м.Житомирська2 3 м. Академмістечко21 6
Консультативно-діагностичний центр "Олександрівський" створений у 2008 році, займається магнітно-резонансним скануванням організму. Спеціалісти центру мають високу кваліфікацію.
  • Обстеження верхньої щелепи 1 900
  • Обстеження нижньої щелепи 1 900
  • Обстеження верхньої щелепи для стом. реконструкції з диском 2 150
  • Обстеження нижньої щелепи для стом. реконструкції з диском 2 150
8,2
Київ вул. Березняківська, 30 Б , Березняки
м.Лівобережна42 11 м.Позняки61 12
На вул. Березняківській, 30 Б працює центр невідкладної допомоги, організований за принципом американських клінік. У відділенні приймають пацієнтів з гострими станами, які потребують екстреної медичної допомоги, контролю та підтримки життєвих показників.
  • КТ щелепно-лицевої ділянки 1 300
Акції
Київ вул. Здолбунівська, 9 Б
м.Позняки30 7 м.Осокорки35 11
Медичний заклад спеціалізованого типу "Клініка Доброго Стоматолога" займається лікуванням стоматологічних патологій. Послуги стоматології - терапевтична стоматологія, протезування зубів, виправлення прикусу, лікування ясен, імплантація зубів. Також в клініці доступна дитяча стоматологія, естетична стоматологія, профілактика і гігієна.
  • КТ верхньої щелепи 510
  • КТ нижньої щелепи 510
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Травнева, 4
QRD dental clinic — це сучасний стоматологічний центр, що надає комплексні послуги з лікування і профілактики захворювань ротової порожнини. Всі маніпуляції здійснюються кваліфікованими фахівцями, що повністю виключає дискомфорт і біль. У процесі роботи використовується інноваційне обладнання у поєднанні з якісними матеріалами. Зазначене співвідношення є...
  • Хірургічний шаблон складний (КТ, 3D) на 1 імплант 3 500
  • Хірургічний шаблон складний (КТ, 3D) на 4 імпланта (за кожен новий зуб +500 грн) 5 500