КТ легенів в Києві

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
ЛАЗАРЕВА
молодец толковая девочка Наталья
Абсолютно нет никакой скоординировать в работе клиники и ее лаборантов. Время на которое записывает координатор не является актуальным, если планируете попасть на обследование к своему времени -не попадёте! И это не лишние 10минут ожидания, к слову. Ну а про тактичность администратора на Ресепшене я вообще молчу. Отзывам ниже о приветливости и вежливости персонала искренне удивлена!
Лана
Чудовий, турботливий, уважний лікар. Дякуємо! Це не перший мій візит, але з кожним разом враження тільки краще! Все грамотно пояснює, на будь-які питання відповідає, призначення адекватні і нічого зайвого. Безперечно рекомендую!
Владислав
Хочу висловити подяку за професіоналізм, увагу і чуйність лікаря. Люди як правило цінують таких фахівців. Очі-дивовижний і складний пристрій нашого організму. Але лікар швидко визначила проблему і призначила лікування. Дякую!
Юлія
Я звернулася до офтальмолога Мені порадили Федотову Світлана Геннадіївну я дуже рада що до неї попала , хороше ставлення, приємна людина і спіціаліст свого діла мені було з нею комфортно спілкуватися Дякую дуже допомогла І в загалі в самій клініка приємно знаходитися
Шкиль Аександр
Сегодня был на приеме у врача-кардиолога Папуша Ирины Андреевны. Что могу сказать-огромное, огромное спасибо!!!Бог не обошел эту хрупкую женщину: запредельная экспертность, не наигранная чуткость и внимание к пациенту, сосредоточенность на результате.Я наконец то нашел своего доктора.Еще раз СПАСИБО!!!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ пр-т Перемоги, 119
м.Житомирська2 3 м. Академмістечко21 6
Консультативно-діагностичний центр "Олександрівський" створений у 2008 році, займається магнітно-резонансним скануванням організму. Спеціалісти центру мають високу кваліфікацію.
  • КТ легень із контрастом 2 745
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-17:00
Київ вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна6 2 м.Печерська16 6 м.Дружби народів21 10
Поліклініка "Медіком" розташоване в житловому комплексі "Престиж Хол" на вулиці Анрі Барбюса. Високий професіоналізм персоналу, що пройшов суворий конкурсний відбір, дозволяє бути впевненими в якості та результативності лікування. Багатопрофільна клініка працює за такими напрямками: Консультації педіатрів, терапевтів, вузькопрофільних фахівців; Діагностичні...
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-20:00
Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь 25 4 м. Петрівка 32 11 м.Мінська 33 8
Київ вул. Теодора Драйзера, 19 (2-а поліклініка Деснянського району, 7 поверх, відділення рентгенології)
р.Деснянський
Діагностичний центр "Глоба Медик Груп" спеціально призначений для проведення комп'ютерної томографії. У штат входять 11 висококваліфікованих співробітників, включаючи лікарів з Ізраїльської і Американських клінік.
  • КТ органів грудної клітини 1 050 950
Працює з 09:00-19:00
R+
Київ вул. Євгена Коновальця, 34 А
м.Печерська6 6 м.Палац Україна20 7
R + Medical Network на Коновальця - один з амбулаторно-поліклінічних медичних центрів мережі, проводить прийом пацієнтів різного віку, надає консультаційні послуги, проводить первинну діагностику, малоінвазивні хірургічні втручання. У штаті медичного центру лікарі вищої категорії з багаторічним стажем, кандидати та доктори наук.
  • КТ органів грудної порожнини з контрастним посиленням 3 100
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-20:00
СДС
Київ вул. Петра Запорожця, 26 , Воскресенка
м.Дарниця39 13 м.Чернігівська41 11
Медичний центр "Сучасні діагностичні системи" спеціалізований у сфері обстеження і постановки діагнозу за допомогою високотехнологічного обладнання. У центрі надаються такі послуги - ультразвукова діагностика (УЗД), магнітно-резонансна томографія (МРТ), комп`ютерна томографія (КТ).
  • СКТ органів грудної клітини (висновок, плівка, диск) + 3D реконструкція 1 000
Працює з 08:00-20:00
Київ вул. Березняківська, 30 Б , Березняки
м.Лівобережна42 11 м.Позняки61 12
Багатопрофільна клініка Оксфорд Медікал надає кваліфіковану допомогу в плановому порядку і в екстрених випадках. В послуги фахівців медичного центру входить виїзд лікаря додому, проведення консультативної роботи, діагностики, лікування (консервативним, хірургічним шляхом).
  • КТ легень (низькодозове) 1 000
Працює з 00:00-24:00
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00
Медгарант
8,9
Київ вул. Шовковична, 39/1 , Липки
м.Кловська9 5 м.Хрещатик14 4 м.Палац спорту9 12
Центр діагностики "Медгарант" на Печерську спеціалізується в області проведення комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії за допомогою сучасного і безпечного обладнання.
  • КТ органів грудної клітини 1 100
  • КТ легеневих артерій (без вартості контрасту) 2 300
Працює з 08:00-17:00
Сб: 08:00-17:00 Нд: 08:00-16:00
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Лаврухіна, 6
р.Деснянський
У клініці Viva (Віва) на Троєщині на Лаврухіна працюють кращі лікарі всіх спеціальностей. Здійснюються консультативні та діагностичні прийоми пацієнтів в усіх напрямках медицини: Діяльність клініки спрямована на лікування амбулаторних пацієнтів під прямим контролем лікарів. Сучасне оснащення клініки і широкопрофільні фахівці відкриваю величезні можливості...
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
Диагностические центры "Диагност КТ"
Київ пров. Нестерівський, 13/19
м.Лук'янівська24 11 м.Золоті ворота22 7
Медичний центр "Діагност КТ" спеціалізується на проведенні комп'ютерної томографії. Він зручно розташований в будівлі поліклініки при обласній лікарні №2 м. Києва. Сканування виконується з використанням 16-шарового спірального т
  • КТ органів грудної клітини 1 300
Працює з
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-17:00 Ср: 09:00-17:00 Чт: 09:00-17:00
Київ, пр-т Валерія Лобановського, 17 (пов. 1, каб. 150)
р.Солом'янський
Київ пер. Обсерваторний, 3 А (лабораторний корпус інституту урології) , Афанасівський яр
м.Золоті ворота17 8 м.Університет17 8
Клініка медичної діагностики "Life Scan" — діагностичний центр, що надає пацієнтам широкий перелік послуг в області інструментальної діагностики (комп'ютерна томографія). Обстеження виконується передовим томографічним обладнанням преміум класу. 128 зрізовий томограф дозволяє здійснювати швидке і точне сканування організму з мінімальними перешкодами, при...
  • КТ легенів (низькодозована) 1 200
Працює з 08:00-20:00