Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) в Києві

Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) 800 грн.
Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) 990 грн.
Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) 1400 грн.
Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) 1990 грн.
Знайдено 7 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Людмила
Комфортно. Кваліфіковано. Зручно. Дякую.
Герман
Це найкращий лікар, за весь час мого спілкування з гінекологами. Цього лікарю, та людині з великої літери, я можу довірити і тіло, і душу. Побільше б таких високопрофесійних лікарів. Консультуюся та лікуюся лише у неї. Щиро вдячна!
Ринат
Прийом тривав цілу годину, лікар ретельно вивчила всі мої аналізи, УЗД, після чого дуже докладно описала ситуацію. Такого докладного пояснення мені ще ніхто не робив. Лікар викликає прихильність до себе і підносить інформацію з позитивної сторони, що для мене дуже важливо.
София Н.
Я була вперше у неї. Мені дуже сподобався лікар, вона дуже уважна, професіонал, надала дуже гарну консультацію. Розробила детальну схему лікування, в розмові вона використовувала доступну для розуміння лексику. Величезне спасибі.
inna
Дуже уважний, дуже добрий лікар! Консультує в повному обсязі. Дуже хороший фахівець, якого ще варто пошукати. Спеціалізується не лише в свої галузі, а й може проконсультувати по суміжних спеціальностях! По справжньому компетентний лікар.
Ярина
Дуже задоволена роботою фахівця! Я такого лікаря ще не зустрічала. Професіонал своєї справи, ввічливий, чуйний та уважний. Призначене лікування майже одразу допомогло моїй дитині! Будемо спостерігатися лише в нього. Дякую!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ вул. Михайла Ломоносова, 33/43
р.Голосіївський
Клініка Варта — це медичний заклад нового покоління. Основний напрямок діяльності центру — надання кваліфікованої допомоги онкологічним хворим. У клініці діє загальна підтримка пацієнтів з інших захворювань.
  • Експертне контрастне посилення МСКТ (до 50 кг) 990
  • Експертна МСКТ грудного відділу хребта 1 320
Працює з 08:00-21:00
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь25 4 м. Петрівка32 11 м.Мінська33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі "Медіком", пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей,...
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-20:00
Київ, вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна 6 2 м.Печерська 16 6 м.Дружби народів 21 10
Київ пр-т Перемоги, 119
м.Житомирська2 3 м. Академмістечко21 6
Консультативно-діагностичний центр "Олександрівський" створений у 2008 році, займається магнітно-резонансним скануванням організму. Спеціалісти центру мають високу кваліфікацію.
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-17:00
Київ с. Капітанівка, вул. Соборна, 21
Медичний центр "Кібер Клініка Спіженка" спеціалізується в лікуванні онкологічних хвороб за допомогою радіохірургії, хіміотерапії, променевої терапії, нейрохірургії. Підвищена увага приділяється ранній діагностиці і профілактиці. Медичний центр має вищу категорію акредитації, нагороджений державною премією. Ведеться активна співпраця з Європейськими та...
  • Контрастне посилення при МСКТ-дослідженні 1 000
Працює з 00:00-24:00
5,0
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5
р.Голосіївський
Нова маштабна клініка з повним спектром медичних послуг. Унікальна концепція All in Onе. Ви можете отримати всі медичні послуги за один візит на одній локації : Консультації лікарів всіх спеціальностей, МРТ,КТ, Рентген, УЗД, Гастроскопія, Колоноскопія, будь-які аналізи. Аналіз крові менш ніж за годину. 4 операційних блоки, 10 палат реанімації, 60 одномісних...
  • МСКТ головного мозку 1 179
  • МСКТ головного мозку з в/в контрастуванням (включена вартість контрасту) 2 529
  • МСКТ головного мозку та придаткових пазух носу 2 129
  • МСКТ придаткових пазух носу 1 179
  • МСКТ придаткових пазух носу з в/в контрастуванням (включена вартість контрасту) 2 529
  • МСКТ лицевого та мозкового черепа 1 449
  • МСКТ урологічної ділянки без контрастування - пошук конкрементів 1 779
Працює з 08:00-16:00
Акції
Київ вул. Солом'янська, 11 А
м.Вокзальна33 8 м.Палац Україна56 14
Медичний центр EUROLAB — це клінічні послуги високої якості для дорослих і дітей. Сучасна лабораторна діагностика, точні радіологічні дослідження, попередження захворювань і проектування довголіття на основі генетичних досліджень, консультації провідних фахівців з п'ятдесяти шести медичних напрямках. У центрі слідують принципам персоналізованої медицини і...
Працює з 08:00-17:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-17:00