Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) в Києві

Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) 7489 грн.
Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) 1449 грн.
Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) 3819 грн.
Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) 4289 грн.
Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) 1579 грн.
Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) 1359 грн.
Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) 4289 грн.
Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) 1449 грн.
Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) 2279 грн.
Мультиспіральна комп'ютерна томографія (МСКТ) 1859 грн.
Знайдено 5 клінік

Сб Нед Цілодобово
Завжди задоволені результатом
Лилия
Доброго дня, дуже хочу Вам подякувати за ваших прекрасних фахівців , Лисак Юлія Володимирівна , та медичний персонал стаціонару зокрема Ірині, увагу, та дуже якісне обслуговування!!!!
Герман
Це найкращий лікар, за весь час мого спілкування з гінекологами. Цього лікарю, та людині з великої літери, я можу довірити і тіло, і душу. Побільше б таких високопрофесійних лікарів. Консультуюся та лікуюся лише у неї. Щиро вдячна!
Ринат
Прийом тривав цілу годину, лікар ретельно вивчила всі мої аналізи, УЗД, після чого дуже докладно описала ситуацію. Такого докладного пояснення мені ще ніхто не робив. Лікар викликає прихильність до себе і підносить інформацію з позитивної сторони, що для мене дуже важливо.
София Н.
Я була вперше у неї. Мені дуже сподобався лікар, вона дуже уважна, професіонал, надала дуже гарну консультацію. Розробила детальну схему лікування, в розмові вона використовувала доступну для розуміння лексику. Величезне спасибі.
inna
Дуже уважний, дуже добрий лікар! Консультує в повному обсязі. Дуже хороший фахівець, якого ще варто пошукати. Спеціалізується не лише в свої галузі, а й може проконсультувати по суміжних спеціальностях! По справжньому компетентний лікар.
8,3
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5
р.Голосіївський
Нова маштабна клініка з повним спектром медичних послуг. Унікальна концепція All in Onе. Ви можете отримати всі медичні послуги за один візит на одній локації : Консультації лікарів всіх спеціальностей, МРТ,КТ, Рентген, УЗД, Гастроскопія, Колоноскопія, будь-які аналізи. Аналіз крові менш ніж за годину. 4 операційних блоки, 10 палат реанімації, 60 одномісних...
  • МСКТ- онкоскринінг з в/в контрастуванням (МСКТ 4-х та більше зон: голова, шия, грудна, черевна порожнина, заочеревинний простір та малий таз) 7 489
  • МСКТ одного відділу хребта (шийний, грудний, поперековий) 1 449
  • МСКТ грудної клітки з в/в контрастуванням (включена вартість контрасту) 3 819
  • МСКТ грудної клітини та черевної порожнини з в/в контрастуванням 4 289
  • МСКТ грудної клітки 1 579
  • МСКТ грудної клітки (низькодозове для проф.оглядів) 1 359
  • МСКТ- ентерографія з в/в контрастним підсиленням (обстеження шлунку та тонкої кишки) 4 289
Сеть клиник "Медиком"
5,4
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь25 4 м.Почайна32 11 м.Мінська33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі "Медіком", пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей,...
5,2
Київ, вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна 6 2 м.Печерська 16 6 м.Звіринецька 21 10
Київ вул. Михайла Ломоносова, 33/43
р.Голосіївський
Клініка Варта — це медичний заклад нового покоління. Основний напрямок діяльності центру — надання кваліфікованої допомоги онкологічним хворим. У клініці діє загальна підтримка пацієнтів з інших захворювань.
  • Експертне контрастне посилення МСКТ (до 50 кг) 1 800
  • Експертне контрастне посилення МСКТ (до 100 кг) 2 500
  • Експертне Контрастне посилення МСКТ (понад 100 кг) 2 530
  • Експертне МСКТ головного мозку 1 620
  • Експертне МСКТ гомілки 1 620
  • Експертне МСКТ гомілковостопного суглоба 1 620
  • Експертна МСКТ грудного відділу хребта 1 680
Київ с. Капітанівка, вул. Соборна, 21
Медичний центр "Кібер Клініка Спіженка" спеціалізується в лікуванні онкологічних хвороб за допомогою радіохірургії, хіміотерапії, променевої терапії, нейрохірургії. Підвищена увага приділяється ранній діагностиці і профілактиці. Медичний центр має вищу категорію акредитації, нагороджений державною премією. Ведеться активна співпраця з Європейськими та...