КТ м'яких тканин в Києві

КТ м'яких тканин 1300 грн.
КТ м'яких тканин 2600 грн.
КТ м'яких тканин 2450 грн.
КТ м'яких тканин 1050 грн.
КТ м'яких тканин 2800 грн.
КТ м'яких тканин 3200 грн.
КТ м'яких тканин 4200 грн.
КТ м'яких тканин 3600 грн.
КТ м'яких тканин 1750 грн.
КТ м'яких тканин 2000 грн.
Знайдено 25 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Большое спасибо всем врачам отделения сосудистой хирургии и доктору Денису Валерьевичу, за их профессионализм и внимательное отношение к своим пациентам.
Леся
Хочу подякувати хірургу Климнюк Івана Сергійовича за його професіоналізм і увагу. Він хоч і молодий лікарь, але дуже досвідчиний. Я оцінюю по своїм відчуттям після операції. Бажаю всім здоров’я, але якщо занедужали, то нехай вас лікують тільки професіонали !!!
Сергей
Сдавал анализ крови и анализ ПЛР. Медсестра по имени Тома к сожалению не знаю фамилии очень профессионально сделала забор крови и мазки.Большое спасибо
Потрібно було рятувати зуб, за який досвідчені спеціалісти в інших клініках не бралися, та і ціна була озвучена набагато вища,випадково попала до лікаря Самари Галіба. Дуже задоволена, що знайшла лікаря, який виконує роботу професійно, акуратно, не боїться братися за роботу будь-якої складності, пояснює все доступно, що робить, оплачується лише та робота ,яку виконав. Дуже вдячна за роботу! Рекомендую звертатися до молодого, але професійного, уважного лікаря, який не боїться складних робіт порятунку зубів. В
Даря
Хороший
Хочу выразить свою благодарность стаматологу Самару Галибу. Такого внимательного и знающего своё дело стаматолога, я встретила впервые. Это тот случай когда к стаматологу на приём идёшь с удовольствием. Именно такого стаматолога как Самара Галиб я рекомендую от чистого сердца. В Адонесе я обслуживаюсь уже не первый год, очень довольна этой клиникой. Качество, сервис и внимательность к пациенту на высшем уровне.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
ADONIS
Київ вул. Раїси Окіпної, 8 Б
м.Лівобережна9 2 м.Дарниця25 16
Багатопрофільний медичний комплекс "Адоніс" на м. Лівобережній включає в себе кілька спеціалізованих відділень (стоматологічне, педіатричне, гінекологічне тощо). Штат спеціалістів центру складається у тому числі з лікарів вищої категорії.
  • КТ м'яких тканин шиї, гортані з в/в контрастуванням 2 675
  • КТ м'яких тканин шиї, грудної клітки, черевної порожнини з в/в контрастуванням 4 065
Працює з 09:00-18:00
ADONIS
АДОНІС (ADONIS) — це сучасний хірургічно-діагностичний центр на Подолі, який надає комплексні послуги для пацієнтів з усієї України. На території клініки використовується сучасне технічне оснащення класу "Люкс". Передові технології та регулярне оновлення обладнання спрямовані на отримання якісного результату.
  • КТ м'яких тканин шиї, гортані з в/в контрастуванням 2 675
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-19:00 Нд: 08:00-19:00
Сеть клиник Viva
Акції
Київ пр-т. Порика, 9 А
м.Сирець70 17 м. Нивки м.Мінська
Багатопрофільна медична клініка "Viva" на Виноградарі надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг пацієнтам будь-якого віку. У клініці працюють фахівці більше 30-ти напрямків медицини, серед них лікарі вищої та першої категорії, багато хто отримали наукові ступені.
  • КТ м’яких тканин гомілки 1 290
Медгарант
8,9
Київ вул. Шовковична, 39/1 , Липки
м.Кловська9 5 м.Хрещатик14 4 м.Палац спорту9 12
Центр діагностики "Медгарант" на Печерську спеціалізується в області проведення комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії за допомогою сучасного і безпечного обладнання.
  • КТ м’яких тканин шиї 1 300
Працює з 08:00-17:00
Сб: 08:00-17:00 Нд: 08:00-16:00
Київ вул. Солом'янська, 17 (Київська КБ №4 Корпус №1, в рентгенвідділення)
м.Вокзальна38 8 м.Олімпійська45 13
На базі Київської міської КЛ №4 працює центр комп'ютерної томографії "Вітаком Діагностика". Діагностика проводиться із застосуванням обладнання преміум класу, що дозволяє гарантувати низьку ступінь опромінення, високу якість отриманих зображень. Саме сканування і друк знімка займає 15 хвилин.
Працює з 08:00-20:00
Київ пер. Обсерваторний, 3 А (лабораторний корпус інституту урології) , Афанасівський яр
м.Золоті ворота17 8 м.Університет17 8
Клініка медичної діагностики "Life Scan" — діагностичний центр, що надає пацієнтам широкий перелік послуг в області інструментальної діагностики (комп'ютерна томографія). Обстеження виконується передовим томографічним обладнанням преміум класу. 128 зрізовий томограф дозволяє здійснювати швидке і точне сканування організму з мінімальними перешкодами, при...
  • КТ м'яких тканин шиї 1 200
  • КТ м'яких тканин шиї (контраст) 2 600
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-20:00 Нд: 10:00-18:00
Київ вул. Вишгородська, 69
м.Героїв Дніпра49 11 м.Мінська55 12 м.Сирець20
Діагностичний центр "SMART-діагностика" спеціалізується на проведенні діагностичних процедур, зокрема магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії. Центр постійно підтримує гнучку систему знижок. Наявна сучасна апаратна база для проведення точної діагностики.
  • КТ м'яких тканин шиї (гортань, гортаноглотка) з контрастом 2 450
Працює з 08:00-18:00
Сб: 09:00-20:00 Нд: 09:00-20:00
Відділення клініки "Гармонія здоров'я" на правому березі має широку спеціалізацію, займається діагностикою та лікуванням патологій у всіх сферах медицини. Філія працює з 2014 року. Фахівці клініки надають такі послуги: масаж різних видів; лабораторні аналізи: сечі; крові; спермограма; копрограма; ультразвукова діагностика; післяопераційна реабілітація;...
  • КТ м'яких тканин шиї та органів грудної порожнини (з контрастним посиленням) 2 800
  • КТ м'яких тканин шиї, органів грудної порожнини, черевної порожнини, органів малого тазу (з контрастним посиленням) 3 900
Працює з 08:00-20:30
Сб: 08:00-20:30 Нд: 09:00-18:00
Київ вул. Березняківська, 30 Б , Березняки
м.Лівобережна42 11 м.Позняки61 12
На вул. Березняківській, 30 Б працює центр невідкладної допомоги, організований за принципом американських клінік. У відділенні приймають пацієнтів з гострими станами, які потребують екстреної медичної допомоги, контролю та підтримки життєвих показників.
  • КТ м'яких тканин шиї, гортані (з контрастним посиленням) 2 500
Працює з 00:00-24:00
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А , Троєщина
р.Деснянський
Хірургічний центр Віва (Viva) на вул. Оноре де Бальзака, 85 А — найбільший медичний центр в мережі клінік Viva відкрився у 2019 році. У сучасному триповерховому будинку прекрасно обладнані два операційних зали, палата інтенсивної терапії, що оснащені інноваційним обладнанням за останнім словом техніки. Головною перевагою клініки є наявність комфортабельно...
  • КТ м’яких тканин шиї 1 290
  • КТ м’яких тканин стегна 1 290