КТ клубових артерій в Києві

КТ клубових артерій 3500 грн.
КТ клубових артерій 2950 грн.
КТ клубових артерій 2700 грн.
Знайдено 7 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Людмила
Робила вперше в даному центрі МРТ малого тазу.Все пройшло на найвищому рівні,а саме: ще на рецепшені зустріли ввічливо та тепло. Лікарі професійно зробили свою справу.Вже за півтори години плівка,опис та диск були готові.Ціни на послуги доступні.Всі санітарні норми дотримувались.Рекомендую даний центр!
Герман
Це найкращий лікар, за весь час мого спілкування з гінекологами. Цього лікарю, та людині з великої літери, я можу довірити і тіло, і душу. Побільше б таких високопрофесійних лікарів. Консультуюся та лікуюся лише у неї. Щиро вдячна!
Ринат
Прийом тривав цілу годину, лікар ретельно вивчила всі мої аналізи, УЗД, після чого дуже докладно описала ситуацію. Такого докладного пояснення мені ще ніхто не робив. Лікар викликає прихильність до себе і підносить інформацію з позитивної сторони, що для мене дуже важливо.
София Н.
Я була вперше у неї. Мені дуже сподобався лікар, вона дуже уважна, професіонал, надала дуже гарну консультацію. Розробила детальну схему лікування, в розмові вона використовувала доступну для розуміння лексику. Величезне спасибі.
inna
Дуже уважний, дуже добрий лікар! Консультує в повному обсязі. Дуже хороший фахівець, якого ще варто пошукати. Спеціалізується не лише в свої галузі, а й може проконсультувати по суміжних спеціальностях! По справжньому компетентний лікар.
Ярина
Дуже задоволена роботою фахівця! Я такого лікаря ще не зустрічала. Професіонал своєї справи, ввічливий, чуйний та уважний. Призначене лікування майже одразу допомогло моїй дитині! Будемо спостерігатися лише в нього. Дякую!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь25 4 м. Петрівка32 11 м.Мінська33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі "Медіком", пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей,...
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-20:00
Київ, вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна 6 2 м.Печерська 16 6 м.Дружби народів 21 10
Київ вул. Вишгородська, 69
м.Героїв Дніпра49 11 м.Мінська55 12 м.Сирець20
Діагностичний центр "SMART-діагностика" спеціалізується на проведенні діагностичних процедур, зокрема магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії. Центр постійно підтримує гнучку систему знижок. Наявна сучасна апаратна база для проведення точної діагностики.
  • КТ ангіографія магістральних артерій тіла (від дуги аорти до нижніх кінцівок) з контрастом 3 500
Працює з 08:00-18:00
Сб: 09:00-20:00 Нд: 09:00-20:00
Київ вул. Березняківська, 30 Б , Березняки
м.Лівобережна42 11 м.Позняки61 12
Багатопрофільна клініка Оксфорд Медікал надає кваліфіковану допомогу в плановому порядку і в екстрених випадках. В послуги фахівців медичного центру входить виїзд лікаря додому, проведення консультативної роботи, діагностики, лікування (консервативним, хірургічним шляхом).
  • КТ ангіографія легеневих артерій(ТЕЛА) 2 700
Працює з 00:00-24:00
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00
Диагностические центры "Доктор Филин"
Київ вул. Казимира Малевича, 86г (вул. Боженка)
м.Палац Україна15 4 м.Либідська25 6
Спеціалізоване медустанову "Доктор Філін" займається проведенням діагностичних заходів різного спрямування з метою виявлення патології на будь-яких стадіях розвитку.
  • КТА легеневих артерій (ТЕЛА - протокол) (з в / в контрастуванням) 2 950
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 09:00-18:00
Київ, пр-т Любомира Гузара (Космонавта Комарова), 3 (лікарня Медмістечко, корп. 5)
м. Берестейська 40 14 м.Шулявська 48 13
Київ, вул. Відпочинку, 11, КМКЛ №5