ЛайфСкан (LifeScan), діагностичний центр

5.1
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Київ, (Афанасівський яр), пер. Обсерваторний, 3 А (лабораторний корпус інституту урології)
м.Золоті ворота17 8 м.Університет17 8
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 10:00-18:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Клініка медичної діагностики "Life Scan" — діагностичний центр, що надає пацієнтам широкий перелік послуг в області інструментальної діагностики (комп'ютерна томографія). Обстеження виконується передовим томографічним обладнанням преміум класу. 128 зрізовий томограф дозволяє здійснювати швидке і точне сканування організму з мінімальними перешкодами, при мінімальному променевому навантаженні всього за кілька хвилин.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

ЛайфСкан (LifeScan), діагностичний центр, вартість послуг:

• КТ черевної порожнини
  • КТ черевної порожнини з контрастом
  • КТ лицевого черепа
  • КТ скроневих кісток (внутрішнє, середнє вухо)
  • КТ щелепи
  • КТ навколоносових пазух
  • КТ лицьового черепа (контраст)
  • КТ навколоносових пазух (контраст)
  • КТ головного мозку
  • Ще...
  • МРТ головного мозку
  • МРТ головного мозку з контрастним посиленням
  • МРТ головного мозку (діагностика епілептичного стану)
  • МРТ гіпофізу
  • МРТ гіпофізу з контрастним посиленням (динамічне)
  • МРТ орбіт
  • МРТ орбіт з контрастним посиленням
  • МРТ внутрішнього вуха та мосто-мозочкового кута
  • МРТ внутрішнього вуха та мосто-мозочкового кута з контрастом
  • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Задоволена роботою спеціалістів, персонал ввічливий.
Вадим
Прекрасне відношення, чудові спеціалісти
Микола Данилович
Грамотні спеціалісти, знають свою справу.
Антон
Дуже задоволений роботою центру "LifeScan"! Приємний та ввічливий персонал, уважне та чуйне відношення. Обладнання найсучасніше та висококваліфіковані спеціалість. Рекомендую усім своїм друзям та знайомим. Тверда п'ятірка!
Тамара
Уже декілька років страждаю остеохонрозом грудного та поперекового відділів хребта. Мій лікар направив мене МРТ дослідження цих відділів. Я за порадою близьких звернулася до Центру компютерної томографії "LifeScan". Дуже зрусно, записалася на процедуру, прийшла у зазначений час та без черг пройшла обстеження. Дуже задоволена!
Петро
Рекомедую Центр компютерної томографії "LifeScan". Уже декілька разів проходив тут обмтеження. Дуже зручно та швидко, все за записом, без черг та лишнього чекання в коридорах (навідміну від інших подібних клінік). Ціни на обстеження не високі, та цілком доступні. Рекомендую!
Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А р.Деснянський
8,4
Хірургічний центр Віва (Viva) на вул. Оноре де Бальзака, 85 А — найбільший медичний центр в мережі клінік Viva відкрився у 2019 році. У сучасному триповерховому будинку прекрасно обладнані два операційних зали, палата інтенсивної терапії, що оснащені інноваційним обладнанням за останнім словом техніки. Головною перевагою клініки є наявність комфортабельно дорослого і дитячого стаціонарних відділень, загальною місткістю до 20 осіб.
Пн — Пт: 00:00-00:00 Сб: 00:00-00:00 Н: 00:00-00:00
Клініка естетичної медицини MV AESTHETICS - ліцензований центр естетичної медицини та косметології, що спеціалізується на послугах апаратної, лазерної, ін'єкційної та естетичної косметології.
Пн — Пт: 10:00-22:00 Сб: 10:00-22:00 Н: 10:00-22:00
Центр здоров'я і технологій довголіття AgeFree надає сучасні чек-ап послуги, такі як визначення пульсових зон і VO2MAX, управління вагою, кардіо-контроль, фітнес-тест. Також в центрі можна отримати друк цифрової Карти здоров'я, а також пройти консультацію дієтолога.
Флеболог Костянтин Барабой приймає пацієнтів з судинними захворюваннями на території персонального кабінету. Висока кваліфікація доктора дозволяє розглядати і успішно завершувати серйозні клінічні випадки. Поз