Сторінка 3. КТ черевної порожнини в Києві в суботу

Знайдено 35 клінік

Сб Нед Цілодобово
Леся
Хочу подякувати хірургу Климнюк Івана Сергійовича за його професіоналізм і увагу. Він хоч і молодий лікарь, але дуже досвідчиний. Я оцінюю по своїм відчуттям після операції. Бажаю всім здоров’я, але якщо занедужали, то нехай вас лікують тільки професіонали !!!
Робила вперше в даному центрі МРТ малого тазу.Все пройшло на найвищому рівні,а саме: ще на рецепшені зустріли ввічливо та тепло. Лікарі професійно зробили свою справу.Вже за півтори години плівка,опис та диск були готові.Ціни на послуги доступні.Всі санітарні норми дотримувались.Рекомендую даний центр!
Делала КТ, искала по-быстрому, начиталась ужасных отзывов,но пришлось на свой страх и риск поехать к ним, в результате была приятно удивлена. Все прошло как по маслу. Результаты через 2часа(диск и заключение), и понятным языком написаны. Рекомендую и еще раз рекомендую!
Анита
Делала здесь МРТ впервые. Все прошло на высшему ровне. Здесь работают настоящие профессионалы. Огромное спасибо за качественную диагностику.
Не так давно пришлось побывать в столичной клинике Smart Диагностика, делала. Естественно посещение клиник не самое приятное занятие, но могу с уверенностью сказать, что если вдруг понадобятся услуги подобного рода буду обращаться только сюда. Все на высшем уровне.
Жанна
Недавно делала здесь МРТ суставов. У меня остались только хорошие впечатления: новейшее оборудования, квалифицированные специалисты, емкое исследование. Все супер. Рекомендую!!! Действительно Smart Диагностика клиника хорошего уровня.
ADONIS
АДОНІС (ADONIS) — це сучасний хірургічно-діагностичний центр на Подолі, який надає комплексні послуги для пацієнтів з усієї України. На території клініки використовується сучасне технічне оснащення класу "Люкс". Передові технології та регулярне оновлення обладнання спрямовані на отримання якісного результату.
Київ вул. Вишгородська, 69
м.Героїв Дніпра49 11 м.Мінська55 12 м.Сирець20
Діагностичний центр "SMART-діагностика" спеціалізується на проведенні діагностичних процедур, зокрема магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії. Центр постійно підтримує гнучку систему знижок. Наявна сучасна апаратна база для проведення точної діагностики.
Київ вул. Маршала Якубовського, 6
м.Іподром17 2 м.Виставковий центр26 4
Пройти якісне діагностичне обстеження можна в Кабінеті комп'ютерної томографії Клініки сімейної медицини.
Диагностические центры "Диагност КТ"
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пов. 1, каб. 150) , Чоколівка
р.Солом'янський
Медичний центр "Діагност КТ" — це спеціалізована клініка, яка займається діагностуванням патологій за допомогою комп'ютерної томографії на апараті експертного класу. Всі лікарі установи мають вищу категорію.
Київ вул. Героїв Севастополя, 30
м. Берестейська41 19 м.Шулявська43 20
Багатопрофільний медичний центр "Біофармтех" створений в 1996 році на базі Інституту хірургії і трансплантології, спеціалізується в лікуванні хвороб загальної медицини за напрямками кардіології, гінекології, гастроентерології, неврології, урології, андрології.
3,7
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Шалімова, 90
р.Святошинський
3,7
8,6
Київ Вул. Олександра Довженко, 3 , Шулявка
м.Шулявська12 2 м.Дорогожичі22 8 м.Політехнічний інститут29 7
НBMedical — це новий медичний центр площею 2000 м.кв. із новітнім діагностичним обладнанням 2021 року випуску, консультативним прийомом лікарів та лабораторією.
  • КТ черевної порожнини та органів малого тазу (печінка, підшлункова залоза, селезінка, нирки, наднирники, сечовий міхур, тонкого, товстого кишківника, органи тазу) 2 000
  • КТ черевної порожнини та органів малого тазу (печінка, підшлункова залоза, селезінка, нирки, наднирники, сечовий міхур, тонкого, товстого кишківника, органи тазу) з контрастом 3 800
Київ вул. Солом'янська, 11 А
м.Вокзальна33 8 м.Палац Україна56 14
З моменту створення медичний центр EUROLAB відповідає міжнародним стандартам медичного обслуговування. У його колективі доктора з науковими медичними ступенями, вищої категорії, які здобули освіту і постійно стажуються у провідних вітчизняних та зарубіжних медичних закладах.
  • КТ черевної порожнини 1 800
  • КТ органів черевної порожнини з контрастним підсиленням 4 000 3 720