Сторінка 3. Колоноскопія в Києві

Знайдено 94 клініки

Сб Нед Цілодобово
Єфанова Наталя Миколаєвна
Все пройшло чудово. З оператором швидко підібрали час та клініку за місцем проживання поблизу. Лікар виявилась професіоналом своєї справи. Дуже задоволена і можу рекомендувати Олену Анаталіївну (ЛОР)!
Таня
Новая клиника, красиво, чисто. Рядом прям лаборатория , что удобно. Понравился анестезиолог и Гастроентеролог !
Мирослава
У мене з дитинства вроджена вада серця. Знайомі порадили лікаря-кардіолога у клініці " Якість Життя". Зі свого досвіду можу сказати кращого спеціаліста я не зустрічала. Призначила Холтер, та УЗД серця. Зараз лікуюся за її курсом. Почуваю себе добре. Дякую!
Лариса
Консультувалася у лікаря-дієтолога у клініці "Якість Життя". Після родів страждаю надлишковою вагою, яку ніяк не можу позбутися. Лікар обстежив мене, направив на здачу аналізів. Після отримання резкльтатів призначив курс лікування, та режим харчування. За декілька тижнів вдалосся позутися зайвих кілограмів!
Валерій
Навіть не пам'ятає скільки часу хворію на хронічний гастродуоденіт. Що тільки не пробував, все здавалося марним. Аж поки не звернувся на консультацію до центру "Якість Життя". У цьому центрі працюють видатні спеціалісти! За декілька тижнів лікування відчув значне полегшення. Рекомендую!
У моєї доньки постійно болить животик, відмовляється від їжі. Мене це стурбувало, ми вирішили звернутися за допомогою до лікарів. Друзі порекомендували Ірину Глібівну. Ми не помилилися у виборі спеціаліста! знавець своєї справи, професіонал з великої літери. Уважна до найменших деталей, обстежила, поставила діагноз та призначила лікування. Зараз проходимо курс лікування, почуваємо себе набагато ліпше. Рекомендуємо!
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. 49-а Садова, 28 , Осокорки
м.Осокорки9 м.Славутич9
Клініка Віва (Viva) на Осокорках є багатопрофільним медичним закладом, співробітники якого надають професійну лікувально-діагностичну допомогу, як дорослому населенню, так і малюкам. Штат співробітників клініки представлений досвідченими лікарями, які мають високу кваліфікацію та вміють знайти підхід до кожного пацієнта. Клініка працює по 30 напрямам, що...
  • Відеоколоноскопія 1 790
  • Відеоколоноскопія (функція "ранньої діагностики раку") включаючи хромоендоскопію, вузькоспектральну і збільшувальну ендоскопію (без вартості анестезії) 2 190
  • Відеоколоноскопія уві сні (без вартості анестезії) 1 790
Київ вул. Велика Житомирская, 14
м.Площа Незалежності12 6 м. Поштова площа17 7
Медичний центр "Якість життя" — це сучасна клініка, що спеціалізується на гастроентерології, дитячої гастроентерології та гельмінтології. Основна перевага установи — оновлене обладнання, точні реактиви та європейські стандарти лікування.
  • Відеоколоноскопія 1 000
  • Відеоколоноскопія із записом на електронний носій 1 150
Днепролаб
Київ вул. Гетьмана Полуботка, 7 (Попудренко)
м.Лівобережна26 6 м.Чернігівська16 5 м.Дарниця3 1
Сучасний діагностичний центр на м. Дарниця "Дніпролаб" спеціалізується на проведенні високоточних ультразвукових та ендоскопічних досліджень, дуплексному скануванні організму. Спеціалісти даного закладу проводять більш ніж 500 видів діагностичних досліджень.
  • Відеоколоноскопія (ВКС) без медикаментозного сну 1 300
  • Відеоколоноскопія (ВКС) без медикаментозного сну з записом відео дослідження на електронний носій 1 350
Київ вул. Волоська, 47 (5 поверх) , Подол
м.Контрактова площа11 4 м.Тараса Шевченко11 5
  • Колоноскопія (пряма кишка + товстий кишківник + до 20 см тонкого кишківника) 2 000
  • Колоноскопія уві сні (з вартістю внутрішньовенного наркозу до 30 хв) 3 100
  • Внутрішньовенна анестезія до 30 хвилин + консультація анестезіолога (медикаментозний сон) 1 100
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40
м.Деміївська30 8 м. Васильківська26 10 м.Либідська50 7
Дієво (DIEVO) - це багатопрофільний центр хірургічний рішень. Клініка спеціалізується на проведенні хірургічних операцій за різними напрямками. Всі маніпуляції здійснюються кваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом роботи.
  • Відеоколоноскопія діагностична (без вартості ПГД) 2 400
  • Колоноскопія (діагностична), зі збільшенням та хромоскопією ((без вартості ПГД) 3 000
  • Відеоколоноскопія з біопсією (без вартості ПГД) 2 800
Допомога Плюс
Київ вул. Метрологічна, 17/1
м.Теремки51 8 м.Іподром59 13
"Допомога Плюс" в Феофанії — медичний заклад, що поєднує досвід, високу кваліфікацію лікарів і надсучасне обладнання для проведення лабораторно-діагностичних досліджень і хірургічних втручань різної складності. У клініці ведуть прийом гінекологи, проктологи, мамологи, пластичні хірурги та інші фахівці.
  • Колоноскопія 3 000
  • Колоноскопія 5 600
Київ, вул. Данила Щербаківського, 52
м. Нивки 18 11 м.Сирець 30 12
Київ вул. Цитадельна, 7
м.Печерська15 11 м.Арсенальна22 7
Багатопрофільний медичний центр "Амедіа" на вул. Цитадельній відноситься до мережі медустанов міста, надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг і профілактики різних захворювань.
Київ вул. Златоустівська, 16
м.Вокзальна17 8 м.Університет18 10
Багатопрофільна клініка "Амедіа" на Златоустівській надає всебічну медичну допомогу для всієї родини, входить в мережу медичних закладів. У клініці працюють два основних відділення - дитяче та доросле. Більшість лікарів медзакладу мають вищу, першу або другу кваліфікаційну категорію, серед них кандидати наук в галузі медицини.
Сеть Агапит
Київ вул. Олександра Мишуги, 2
м.Позняки7 2 м.Харківська11 4
  • Відеоколоноскопія (ВКС) без медикаментозного сну 1 540
  • Колоноскопія 1 925
4,0
Київ с. Софіївська Борщагівка, ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)
Багатопрофільна клініка "Амедіа" в ЖК Барселона відноситься до мережі сімейних клінік Києва, забезпечує якісну медичну допомогу на рівні міжнародних стандартів для дітей і дорослих. У штаті клініки лікарі вищої кваліфікаційної категорії, що забезпечують діагностику і лікування різних захворювань.