Бронхоскопія в Києві

Знайдено 8 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Людмила
Комфортно. Кваліфіковано. Зручно. Дякую.
Герман
Це найкращий лікар, за весь час мого спілкування з гінекологами. Цього лікарю, та людині з великої літери, я можу довірити і тіло, і душу. Побільше б таких високопрофесійних лікарів. Консультуюся та лікуюся лише у неї. Щиро вдячна!
Ринат
Прийом тривав цілу годину, лікар ретельно вивчила всі мої аналізи, УЗД, після чого дуже докладно описала ситуацію. Такого докладного пояснення мені ще ніхто не робив. Лікар викликає прихильність до себе і підносить інформацію з позитивної сторони, що для мене дуже важливо.
София Н.
Я була вперше у неї. Мені дуже сподобався лікар, вона дуже уважна, професіонал, надала дуже гарну консультацію. Розробила детальну схему лікування, в розмові вона використовувала доступну для розуміння лексику. Величезне спасибі.
inna
Дуже уважний, дуже добрий лікар! Консультує в повному обсязі. Дуже хороший фахівець, якого ще варто пошукати. Спеціалізується не лише в свої галузі, а й може проконсультувати по суміжних спеціальностях! По справжньому компетентний лікар.
Ярина
Дуже задоволена роботою фахівця! Я такого лікаря ще не зустрічала. Професіонал своєї справи, ввічливий, чуйний та уважний. Призначене лікування майже одразу допомогло моїй дитині! Будемо спостерігатися лише в нього. Дякую!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ вул. Михайла Ломоносова, 33/43
р.Голосіївський
Клініка Варта — це медичний заклад нового покоління. Основний напрямок діяльності центру — надання кваліфікованої допомоги онкологічним хворим. У клініці діє загальна підтримка пацієнтів з інших захворювань.
  • Фібробронхоскопія санаційна 2 000
  • Бронхоскопія 1 075
  • Фібробронхоскопія діагностична 1 200
Працює з 09:00-18:00
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь25 4 м. Петрівка32 11 м.Мінська33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі "Медіком", пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей,...
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-20:00
Київ, вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна 6 2 м.Печерська 16 6 м.Дружби народів 21 10
Київ б-р Кольцова, 14-з (оф. 202) , Микільська Борщагівка
м.Житомирська57 14 м.Святошин61 10
Багатопрофільний медичний центр "Клініка вихідного дня" забезпечує не тільки діагностування та лікування різних патологій, а й повноцінну реабілітацію для пацієнтів. Фахівці установи - не тільки практикуючі лікарі, а й ведуть активну наукову діяльність.
Працює з 07:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
Київ вул. Глибочицька, 17 , Лук'янівка
м.Лук'янівська8 7 м.Контрактова площа26 9
CONSILIUM MEDICAL — сучасний багатопрофільний медичний центр, відмінною рисою якого є командне рішення найскладніших клінічних ситуацій. До послуг пацієнтів медичного центру CONSILIUM MEDICAL повний спектр діагностичних, консультативних, лабораторних послуг, а також стаціонар і ультрасучасні методики хірургічних втручань. Мультидисциплінарний підхід і...
  • Бронхосанація (без анастезії) 1 000
Працює з 08:00-20:00
7,9
Київ вул. Кудряшова, 20 А
м.Вокзальна21 7 м.Університет39 13
Багатопрофільний медичний центр "Кіндермед" пропонує широкий вибір лікувально-діагностичних процедур з багатьох напрямків медицини. Лікування проводиться амбулаторно, при необхідності стаціонарної терапії медцентр співпрацює з Дорожньої клінічної лікарнею.
  • Бронхоскопія з біопсією 500
  • Трахеобронхоскопія 500
Працює з 08:00-20:00
Сеть клиник "Медбуд"
7,2
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) , Олександрівська Слобідка
м.Вокзальна39 14 м.Деміївська56 18 м.Олімпійська59 21
Багатофункціональний медичний комплекс "Медбуд" починає свою історію в 1979 році. Установа була побудована для надання медичної допомоги співробітникам "Київміськбуду". Постійне вдосконалення матеріально-технічної та лікувально-діагностичної бази і приплив кваліфікованих кадрів допоміг стати центру одним з лідерів по наданню своєчасної медичної допомоги.
Працює з 09:00-19:00