Цистоскопія в Києві

Знайдено 17 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Людмила
Комфортно. Кваліфіковано. Зручно. Дякую.
Герман
Це найкращий лікар, за весь час мого спілкування з гінекологами. Цього лікарю, та людині з великої літери, я можу довірити і тіло, і душу. Побільше б таких високопрофесійних лікарів. Консультуюся та лікуюся лише у неї. Щиро вдячна!
Ринат
Прийом тривав цілу годину, лікар ретельно вивчила всі мої аналізи, УЗД, після чого дуже докладно описала ситуацію. Такого докладного пояснення мені ще ніхто не робив. Лікар викликає прихильність до себе і підносить інформацію з позитивної сторони, що для мене дуже важливо.
София Н.
Я була вперше у неї. Мені дуже сподобався лікар, вона дуже уважна, професіонал, надала дуже гарну консультацію. Розробила детальну схему лікування, в розмові вона використовувала доступну для розуміння лексику. Величезне спасибі.
inna
Дуже уважний, дуже добрий лікар! Консультує в повному обсязі. Дуже хороший фахівець, якого ще варто пошукати. Спеціалізується не лише в свої галузі, а й може проконсультувати по суміжних спеціальностях! По справжньому компетентний лікар.
Ярина
Дуже задоволена роботою фахівця! Я такого лікаря ще не зустрічала. Професіонал своєї справи, ввічливий, чуйний та уважний. Призначене лікування майже одразу допомогло моїй дитині! Будемо спостерігатися лише в нього. Дякую!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ вул. Михайла Ломоносова, 33/43
р.Голосіївський
Клініка Варта — це медичний заклад нового покоління. Основний напрямок діяльності центру — надання кваліфікованої допомоги онкологічним хворим. У клініці діє загальна підтримка пацієнтів з інших захворювань.
  • Діагностична цистоскопія 2 000
Працює з 09:00-18:00
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь25 4 м. Петрівка32 11 м.Мінська33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі "Медіком", пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей,...
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-20:00
Київ, вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна 6 2 м.Печерська 16 6 м.Дружби народів 21 10
Київ б-р Кольцова, 14-з (оф. 202) , Микільська Борщагівка
м.Житомирська57 14 м.Святошин61 10
Багатопрофільний медичний центр "Клініка вихідного дня" забезпечує не тільки діагностування та лікування різних патологій, а й повноцінну реабілітацію для пацієнтів. Фахівці установи - не тільки практикуючі лікарі, а й ведуть активну наукову діяльність.
Працює з 07:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
Київ вул. Велика Васильківська, 132
м.Либідська3 2 м.Деміївська33 4 м.Палац Україна11 4
Медичний центр "Персомед" надає широкий спектр медичних послуг і лабораторних досліджень для всієї родини. Висококваліфіковані фахівці в найкоротший термін поставлять діагноз і підберуть правильне і ефективне лікування.
  • Цистоскопія з відеофіксацією 1 790
Київ, вул. Оноре де Бальзака, 4
м.Дарниця 81 12 м. Петрівка 80 12
Київ, пр-т Маяковського, 18 А
м.Чернігівська 1 час 11 мин 10 м.Дарниця 1 час 26 мин 15
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40
м.Деміївська30 8 м. Васильківська26 10 м.Либідська50 7
Дієво (DIEVO) - це багатопрофільний центр хірургічний рішень. Клініка спеціалізується на проведенні хірургічних операцій за різними напрямками. Всі маніпуляції здійснюються кваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом роботи.
  • Цистовідеоскопія 2 000
Моя клиника
7,6
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки10 3 м.Славутич19 5 м.Позняки20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні...
  • Цистоскопія 2 500
Сб: 08:00-17:00 Нд: 09:00-14:00
Київ вул. Платона Майбороди, 8
м.Дорогожичі24 6 м.Лук'янівська19 8
Сучасний спеціалізований медичний заклад Інститут планування сім'ї (IPF) займається питаннями репродуктивної медицини, лікуванням жіночого і чоловічого безпліддя, поєднуючи практику і науково-дослідну діяльність.
Сеть клиник "Медбуд"
7,2
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) , Олександрівська Слобідка
м.Вокзальна39 14 м.Деміївська56 18 м.Олімпійська59 21
Багатофункціональний медичний комплекс "Медбуд" починає свою історію в 1979 році. Установа була побудована для надання медичної допомоги співробітникам "Київміськбуду". Постійне вдосконалення матеріально-технічної та лікувально-діагностичної бази і приплив кваліфікованих кадрів допоміг стати центру одним з лідерів по наданню своєчасної медичної допомоги.
Працює з 09:00-19:00
Добробут
Київ вул. Святошинська, 3 Б
м.Святошин7 7
Поліклініка для дітей і дорослих "Добробут" на Святошино — це широкопрофільна медустанова, яка надає своїм клієнтам широкий спектр діагностичних і терапевтичних послуг. Клініка оснащена сучасним обладнанням, а лікарі використовують в роботі новітні техніки і методики лікування.
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00
Київ вул. Михайла Коцюбинського, 8а
м.Університет14 10 м.Золоті ворота15 6 м.Театральна16 14
Медична клініка "Інститут проблем терапії" - багатопрофільний медичний центр, який спеціалізується на діагностуванні і лікуванні широкого спектру хвороб. Клініка була заснована в 2007 році. В медичному закладі працюють такі фахівці: гінекологи, урологи, кардіологи, невропатологи, дієтологи, гастроентерологи, ендокринологи, терапевти, дерматовенерологи,...
  • Цистоскопія 1 425
  • Цистоскопія висхідна 330