Інтестіноскопія в Києві

Працюють по:

Сб Нед
Tatyana
Помощь и лечение вовремя
Впервые делала колоноскопию и не пожалела, что попала к Бойко Александру Сергеевичу.Врач очень компетентный и профессионал своего дела. Делала колоноскопию без анестезии, всё прошло хорошо. Рекомендую
Хочу поблагодарить Бойко Александра Сергеевича, за его профессионализм. Впервые делала колоноскопию, и не пожалела, что обратилась к нему. Очень внимательный и компетентный врач. Рекомендую
Алина
Была на приёме у дерматолога,спасибо!
Аретм
Лікарем цілком та повністю задоволена. Давно не зустрічала такого кваліфікованого спеціаліста. Одного разу довелося потрапити до неї на прийом. Була приємно вражена її кваліфікацією. Все просто супер! Компетентний лікар! Рекомендую!
07.03.2017
Я задоволена, що потрапила до цього лікаря. Вона уважна, компетентна, адекватна, а не як ті що в державних установах. Провела огляд, та призначила лікування. Все без нарікань. Дуже сподобалася. Неодмінно прийду на повторну консультацію.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь25 4 м. Петрівка32 11 м.Мінська33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі "Медіком", пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей,...
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-20:00
Київ, вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна 6 2 м.Печерська 16 6 м.Дружби народів 21 10
Київ б-р Кольцова, 14-з (оф. 202) , Микільська Борщагівка
м.Житомирська57 14 м.Святошин61 10
Багатопрофільний медичний центр "Клініка вихідного дня" забезпечує не тільки діагностування та лікування різних патологій, а й повноцінну реабілітацію для пацієнтів. Фахівці установи - не тільки практикуючі лікарі, а й ведуть активну наукову діяльність.
Працює з 07:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00