Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) в Києві

Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 1000 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 870 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 720 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 4800 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 850 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 900 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 1150 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 1050 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 1290 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 2090 грн.
Знайдена 81 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Андрій
Оперувався по ендопртезуванню колінного суглобу.Оперував Макаричак Павло Іванович. Чудовий хірург вищого класу, прекрасна чуйна людина! Дай боже йому здоров'я, наснаги. Я дуже вдячний цьому Лікарю за його працю і результат! Також велика дяка всім сестричкам і санітаркам за їх чуйне ставлення!
Роман
Делал операцию Велигоцкий Алексей Николаевич , всё ок , специалист отличный и человек позитивный. 5+
Мартюк Олександр Васильович
Дякую лікарю ортопеду-травматологу Горобцю Роману Миколайовичу,операційній бригаді та працівникам клініки за професіоналізм,чуйність.Операція по заміні колінного суглобу зроблена на високому професійному рівні. Бажаю всім здоров'я та миру.Рекомендую лікування в цій клініці
Біла Олена Ернестівна
Хочу выразить огромную благодарность Доктору-нейрохирургу Аксёнову Руслану Валерьевичу!!!! В это тяжёлое для всех нас время он нашёл возможность сделать мне очень непростую операцию, без которой я не могла двигаться! Всё было сделано на высшем уровне!!!!! Так же хочу выразить благодарность всему персоналу клиники: докторам, которые сопровождали операцию и персоналу, который выхаживал меня после! Я рекомендую эту клинику всем у кого есть возможность и необходимость в лечении и операции! Желаю всем Здоровья и Мира!
Огромное спасибо доктору Гебрич Г.Г.за второе и теперь основное дыхание).Всем рекомендую победить страх и отправится к нему для исправления носовой перегородки!безболезненно и эффективно!!!
Хочу выразить огромную благодарность, хирургу Кравцову Денису Игоревичу за его золотые руки, профессионализм, человечность, внимание, прекрасное отношение. Операция прошла успешно, за что огромное спасибо. А также, хочу выразить большую благодарность персоналу за их внимание и заботу. Советую лечение в этой замечательной клинике.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Київ ул. Арсенальна, 9/11
м.Кловська16 6 м.Печерська5 3 м.Арсенальна25 10
"Lancet clinic" — багатопрофільний медичний центр, в якому можна отримати діагностичні, лабораторні, терапевтичні, гастроентерологічні, дерматологічні, хірургічні послуги тощо. У центрі є не тільки лабораторія і хірургічне відділення, але і стаціонар. Заснована клініка професором Олександром Ларіним на базі Українського науково-практичного центру...
  • Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 1 540
Київ пр-т Степана Бандери, 17/1 , Петрівка
м.Почайна9 4 м.Оболонь22 3
Хірургічний центр повного циклу "CitiDoctor" надає весь обсяг кваліфікованої медичної допомоги від діагностики, оперативного або медикаментозного лікування до реабілітації і профілактики захворювань. У клініці пацієнтів приймають пластичні хірурги, хірурги, гінекологи, ортопеди-травматологи, проктологи і т.д.
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія 1 630
  • Езофагогастродуоденоскопія з анестезією (медикаментозний сон) 3 320
  • Ph-метрія (під час проведення езофагогастродуоденоскопії) 200
Київ б-р Кольцова, 14 Л , Микільська Борщагівка
м.Житомирська57 14 м.Святошин61 10
Медичний центр "Клініка вихідного дня" — це сучасний лікувальний заклад, що спеціалізується на наданні багатопрофільних послуг. У клініці працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Усі надані послуги надаються високопрофесійно і за доступною вартості.
  • Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 3 650
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А , Троєщина
р.Деснянський
Хірургічний центр Віва (Viva) на вул. Оноре де Бальзака, 85 А — найбільший медичний центр в мережі клінік Viva відкрився у 2019 році. У сучасному триповерховому будинку прекрасно обладнані два операційних зали, палата інтенсивної терапії, що оснащені інноваційним обладнанням за останнім словом техніки. Головною перевагою клініки є наявність комфортабельно...
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія уві сні (без вартості анестезії) 1 590
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія (функція "ранньої діагностики раку") включаючи хромоендоскопію, вузькоспектральну і збільшувальну ендоскопію (без вартості анестезії) 2 090
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія 1 290
  • ФГДС з наркозом (ФГДС, наркоз, консультація анестезіолога, 1 година денного стаціонару) 4 410
Працює з 00:00-00:00
Сб: 00:00-00:00 Нд: 00:00-00:00
Київ вул. Джона Маккейна, 7 Б
м.Либідська4 1 м.Палац Україна16 3 м.Звіринецька18 6
Смарт Медікал Центр м. Либідська — приватна багатопрофільна клініка для дорослих і дітей. Лікарі з більш ніж 45 напрямків. Денний стаціонар і хірургія одного дня. Рентген, аналізи, ендоскопія.
  • (Дітям) Езофагогастродуоденоскопія (фіброгастродуоденоскопія) (ЕГДС/ФГДС) 1 800
  • Езофагогастродуоденоскопія (фіброгастродуоденоскопія) (ЕГДС/ФГДС) 1 300
Київ, вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 21 корпус 14
м.Мінська 2 1 м.Оболонь 20 5 м.Героїв Дніпра 15 10
Київ вул. Якуба Коласа, 2 Д , Борщагівка
м.Житомирська47 21
Медичний центр "Viva" на Борщагівці розташовується на першому поверсі нової будівлі. Основними принципами роботи центру є високий професіоналізм персоналу, турбота про зручність відвідувачів, грамотний підхід до планування й організації лікувального-діагностичного процесу. Клініка спеціалізується на визначенні ефективності лікування багатьох захворювань в...
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
Київ пр-т. Порика, 9 А
м.Сирець70 17 м. Нивки м.Мінська
Багатопрофільна медична клініка "Viva" на Виноградарі надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг пацієнтам будь-якого віку. У клініці працюють фахівці більше 30-ти напрямків медицини, серед них лікарі вищої та першої категорії, багато хто отримали наукові ступені.
Працює з 00:00-24:00
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1в
м.Шулявська5 2 м.Політехнічний інститут19 4
Клініка Viva (Віва) на м. Шулявська з великим досвідом роботи, яка надає медичне багатопрофільне обслуговування українським і іноземним громадянам. Клініка укомплектована сучасним обладнанням для виконання амбулаторних маніпуляцій і методів лікування різних захворювань.
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
Cеть клиник "Амеда"
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Південна, 7
р.Святошинський
Сучасна багатопрофільна сімейна клинка Амеда на Софіївській Борщагівці з 2013 року займається діагностикою, лікуванням і профілактичними заходами в різних областях медицини для дітей і дорослих.
  • Відеогастродуоденоскопія (ФГДС) (без тесту) 1 080
Cеть клиник "Амеда"
Київ пр-т Повітрофлотський, 51
м.Вокзальна50 13 м.Політехнічний інститут62 15 м.Олімпійська27
Клініка Амедіа на Пр.Воздухофлотскій надає послуги: медичне обстеження, ЕКГ, УЗД, забір матеріалу для досліджень, реабілітація різного роду патологій у дітей, маніпуляції, спостереження за дітьми, що часто хворіють, фітотерапія, гомеопатія.
  • Відеогастродуоденоскопія (ФГДС) (без тесту) 1 080