Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) в Києві

Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 1000 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 750 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 830 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 1200 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 870 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 720 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 800 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 2800 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 490 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 650 грн.
Знайдено 72 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Марічка
Лікар була дуже уважна до дитини. Все зробила, дала мені рецепт на ліки, вони дуже допомогли. Я залишилася дуже задоволена і професійними якостями, і особистісними. Приділили достатньо уваги, надали кваліфіковану допомогу. Я всім задоволена.
Alex
Отримали детальну консультацію. Нашу дитину добре оглянули, все прокоментували та відповіли на всі наші запитання. Ми дуже задоволені прийомом. Спасибі величезне цьому чудовому спеціалісту. Будемо звертатися лише до неї! Дякую!
Лікар просто супер! Я уже не вперше у нього на прийомі, і ходжу тільки до нього, адже знаю що він кваліфікований спеціаліст, який зажди допоможе. Побільше б таких лікарів, жити було б легше! Його рекомендації завжди діють. Спасибі Вам!
Зорян
Лікар уважний! Все толково та дохідливо розповідає. Одразу помітно що хоче зрозуміти всю суть проблеми, та допомогти, а не просто відсидіти свій робочий час. Все докладно пояснив, та відповів на поставлені запитання. Фахівця рекомендую!
Марина Н.
Була сьогодні на прийомі: все пройшло досить легко і комфортно. Спеціаліст зуміла пояснити все лаконічно: з твердою впевненістю можу стверджувати, що компетентна у своїй справі. Побільше б таких відкритих і чуйних лікарів! Рекомендую!
Володя
Лікар сподобався саме тим, що дуже зрозуміло мені все розповіла і пояснила яка у мене проблема. Була у лікаря перший раз, і залишилася у захваті від роботи фахівця. Цього спеціаліста, мені рекомендували пацієнти, які вже були у лікаря.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Cеть клиник "Амеда"
Київ вул. Цитадельна, 7
м.Печерська15 11 м.Арсенальна22 7
Багатопрофільний медичний центр "Амедіа" на вул. Цитадельній відноситься до мережі медустанов міста, надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг і профілактики різних захворювань.
  • Фіброгастродуоденоскопія (ФГДС), без тесту 830
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00
Сити Клиника
Київ пр-т Науки, 30
м.Деміївська21 9 м.Голосіївська24 9 м.Видубичі40 17
Спеціалізована профільна сучасна "Сіті Клініка" працює в трьох основних напрямках медицини: ендокринологія, гінекологія та репродуктологія, хірургія одного дня.
  • Відео езофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС) 1 000
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-15:00
Сеть клиник Viva
Акції
Київ ш. Харківське, 49 А , Дарниця
м.Харківська36 8 м.Позняки46 9 м.Вирліца41 10
Клініка Viva на Харківському шосе — це багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей, який надає всі види медичних послуг, включаючи амбулаторні обстеження, планові прийоми пацієнтів з різних напрямків з проведенням фізіотерапевтичних методів лікування.
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія уві сні (без вартості анестезії) 1 320
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія (функція "ранньої діагностики раку") включаючи хромоендоскопію, вузькоспектральну і збільшувальну ендоскопію (без вартості анестезії) 1 890
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія 1 090
Працює з 08:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
Київ б-р Кольцова, 14 Д
р.Святошинський
Джі Ай Мед (GIMED) - це клініка сімейного здоров'я, що надає розширений спектр послуг. Медичний центр спеціалізується на професійній і якісній медичній допомозі.
  • ФГДС 650
  • ФГДС + рН-метрія 850
  • ФГДС + рН-метрія + дослідження на Н.руlori 850
  • ФГДС + дослідження на Н.руlori 750
  • Біопсія (гістологічного дослідження) 300
Працює з 09:00-19:00
Київ б-р Кольцова, 14-з (оф. 202) , Микільська Борщагівка
м.Житомирська57 14 м.Святошин61 10
Багатопрофільний медичний центр "Клініка вихідного дня" забезпечує не тільки діагностування та лікування різних патологій, а й повноцінну реабілітацію для пацієнтів. Фахівці установи - не тільки практикуючі лікарі, а й ведуть активну наукову діяльність.
Працює з 07:00-21:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
9,3
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19
м.Мінська2 1 м.Оболонь17 6 м.Героїв Дніпра14 10
Smart Medical Center — це медичний центр, в якому проводиться точна діагностика і ефективне лікування із застосуванням сучасного обладнання.
  • Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 1 000
Працює з 07:30-21:00
Сб: 07:30-21:00 Нд: 07:30-21:00
Київ вул. Глибочицька, 17 , Лук'янівка
м.Лук'янівська8 7 м.Контрактова площа26 9
CONSILIUM MEDICAL — сучасний багатопрофільний медичний центр, відмінною рисою якого є командне рішення найскладніших клінічних ситуацій. До послуг пацієнтів медичного центру CONSILIUM MEDICAL повний спектр діагностичних, консультативних, лабораторних послуг, а також стаціонар і ультрасучасні методики хірургічних втручань. Мультидисциплінарний підхід і...
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС) 800
  • Відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС), поліпектомія 2 800
  • ВідеоЕзофагогастродуоденоскопія ВЕГДС з біопсією 1 600
Віта Медікал
Київ вул. Оноре де Бальзака,80
м.Лісова18 м.Оболонь17
Віта Медікал — це сучасний медичний центр на Бальзака у Києві. Це унікальне місце, основне завдання якого полягає в збереженні міцного здоров'я та гарного самопочуття на довгі роки.
  • ФГДС 850
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-16:00
Іштар — це клініка сучасного зразка, що відкрила свої двері для пацієнтів будь-якого віку. На території медичного центру надають розширений спектр послуг, включаючи інструментальну діагностику. Лікарі регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, що дозволяє впроваджувати на практиці оновлені методики терапії.
  • Пакет, ЕГДС + КС під наркозом (за узгодженням із лікарем) 3 600
  • Пакет, ЕГДС + КС під наркозом (за узгодженням із лікарем) (виконує лікар Жуков І.Є.) 4 320
ADONIS
АДОНІС (ADONIS) — це сучасний хірургічно-діагностичний центр на Подолі, який надає комплексні послуги для пацієнтів з усієї України. На території клініки використовується сучасне технічне оснащення класу "Люкс". Передові технології та регулярне оновлення обладнання спрямовані на отримання якісного результату.
  • Комплексна езофагогастродуоденоскопія ЕГДС (NBI-хромоендоскопія, біопсія) 2 970
  • Відеоезофагоогастродуоденоскопія (ВЕГДС) з анестезіологічним забезпеченням до 1 години 3 190
  • Відеоезофагоогастродуоденоскопія (ВЕГДС) з анестезіологічним забезпеченням до 30 хв 2 530
  • Відеоезофагоогастродуоденоскопія (ВЕГДС) діти від 12 років 1 100
  • Відеоезофагоогастродуоденоскопія (ВЕГДС) 990