Марштупа Олег Сергійович

Хірург, проктолог
лікар другої категорії
Викликати додому
Лікар спеціалізується на проведенні планових та екстрених операцій, первинній та вторинній хірургічній обробці ран. Виконує видалення врослого нігтя, видалення фібром, атером та ліпом. Також лікує термічні опіки, геморой, тріщини прямої кишки, поліпи анального каналу. Приймає дітей с 10 років.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Гната Хоткевича 8 м.Чернігівська51

Анастасія
Дуже уважний, розумний і компетентний у своїй справі лікар! Рекомендую
Аккуратный, внимательный, доброжелательный врач. Оперировал грыжу белой линии живота, пупочную грыжу и диастаз. Терпиливо ответил на все вопросы перед тем, как я приняла решение оперироваться. Врач объяснил, что в моем случае лучше открытая операция, а не стал навязывать более модную и дорогостоющую лапароскопию. Операция была под местным наркозом, длилась 2 часа, а по ощущениям не более получаса — общались, шутили как старые добрые друзья, что время пролетело незаметно. Однозначно рекомендую!

• 2014 р. - НМУ ім. О. О. Богомольця на ІІ-му медичному факультеті
  • 2017 р. проходження інтернатури на базі КМКЛ №5 за спеціальністю «хірургія»
  • 2019 р. проходження клінічної ординатури на кафедрі хірургії і проктології НМАПО ім. П. Л. Шупика
  • З 2019 навчання в аспірантурі (очна вечірня форма) на кафедрі хірургії і проктології НУОЗ України імені П. Л. Шупика

• 2020 Спеціалізація по проктології

Лікар надає послуги

• Проведення екстрених операцій:
  • первинна, вторинна хірургічна обробка ран
  • ушивання ран
  • дренування ран
  • некректомії
  • розкриття : фурункулів, карбункулів, абсцесів, лімфоденітів, флегмон, парапроктитів.
  • Проведення планових операцій;
  • алогерніопластика гриж живота (пупкові, пахові грижі, грижі білої лінії живота, стегнові грижі)
  • видалення пілонідальної кісти (кіста куприка)
  • Проведення амбулаторних операцій:
  • перев’язки
  • видалення врослого нігтя
  • розкриття панарицію
  • видалення фіброми, атероми, ліпоми.
  • Лікування термічних опіків
  • Проктологічний прийом:
  • аноскопія
  • ректороманоскопія

Лікар займається лікуванням захворювань

• лікування геморою,
  • тріщин прямої кишки,
  • поліпів анального каналу,
  • гострі та хронічні хірургічні захворювання