Цимбалюк Анна Степанівна

Кардіолог, лікар екстреної медицини, остеопат, лікар народної та нетрадиційної медицини
Лікар першої категорії
Викликати додому
Доктор спеціалізується на медицині невідкладних станів, кардіології, нетрадиційної медицини, біодинамічної остеопатії. Проводить: кардіологічний прийом, зняття і розшифровка кардіограми, спірометрія, краніо-сакральна терапія, вісцеральний купажний масаж, Біопунктура, АГТП, масаж, гідромасаж, в / в інфузії, надання невідкладної допомоги

Я вже не в перше відвідую дану клініку. У клініці мені дуже все подобається, все як завжди пройшло дуже добре. Лікар професійна та привітна, на всі мої запитання відповідала зрозуміло та чітко. Всі рекомендації по лікуванню прописала. Дякую!
Ілля
Дуже добрий медичний центр. Кваліфіковані лікарі. Відмінні процедури і індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Дякую Цимбалюк Анні Степанівні за лікування і чудові результати
Андрій
Професіонал з великої літери , чудовий діагност. Лікар допомогла моїй мамі при пробемі з високим таском і постійними головними болями
Сніжана
Кардіолог з великої літери
Сергій
Величезне дякую лікарям медичного центру Цимбалюк А.С, спеціалісту УЗД Босому О,А за увагу до нас, неслухняних пацієнтів, які завжди до останнього вагаються. Дякую Вам за любов та повагу до пацієнтів
На прийомі мені дуже сподобалося. Раніше була у інших лікарів, є з чим порівняти. Все доступно розповіли, показали, пояснили. Так само лікар провела спеціальний тест, про який мені раніше тільки розповідали. Я залишилася задоволена.
Світлана
Уже порекомендувала лікаря. Це настільки добрий, душевний професіонал, що просто слів немає. Якби все лікарі були такими як вона, напевно, було б менше страждають. Вона не тільки лікує тіло, а й лікує душу! Я сама медик і я в захваті від неї!

• 2015 р. — НМУ ім. Богомольця.

• ІВП остеопатія, тілесно орієнтована терапія, біодинамічна остеопатія
  • Курс Heel «Школа практикуючого лікаря»
  • Фахова школа «Критичні вроджені вади серця»
  • Науково-практична конференція «Функціональна діагностика серцево судинних хвороб»
  • Семінар «Аритмологія простими словами»
  • Науково-практична конференція «Практичні аспекти внутрішньої медицини»

Лікар-кардіолог, лікар народної та нетрадиційної медицини надає послуги

• Українська академія біологічної медицини
  • Асоціація фахівців серцево-судинної патології Укр кардіо

Лікар-кардіолог, лікар народної та нетрадиційної медицини займається лікуванням захворювань

• Консультативний прийом
Додаткова інформація
  • Лікування захворювань серцево-судинної системи
Схожі спеціалісти:
Кардіолог, терапевт, УЗД-спеціаліст
Сімейний лікар, кардіолог, лікар функціональної діагностики