Радько Віталій Юрійович

Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
Завідувач відділення
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань статевої системи. Розробляє комплекс заходів по відновленню циклу. Займається плануванням і підготовкою до вагітності. Працює з гормональним фоном, усуває ендокринні порушення, що супроводжуються порушенням циклу. Лікує генітальний ендометріоз, імунологічні порушення, ускладнення кольпіту, орхіту.

Наталія
Тривалий час я страждаю альгодисменореєю. Часом біль буває просто нестерпним. Що я тільки не пробувала, все марно. Подруга порадила Віталія Юрійовича. Чесно кажучи спочатку я скептично ставилася до цього, адже я зверталася за допомогою до лікарів і раніше. Все було дарма. Але цей лікар зміг мені допомогти. Щиро вдячна! Тепер буду рекомендувати його своїм подругам.

• Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, за спеціальністю «акушерство та гінекологія».

• Стажування в клініці жіночих хвороб Університету Duiburg-Essen в Німеччині та в клініці «Мати та дитина» в Санкт-Петербурзі.
  • курси технічного вдосконалення «Репродуктивне здоров'я сім'ї. Безплідний шлюб" у Москві.
  • курси підвищення кваліфікації "Основи репродуктології", "УЗД в акушерстві та гінекології", "Основи гістеро- і лапароскопії в акушерстві і гінекології".
  • 2015 р.- участь у Clinical observation program в місті Любек, Німеччина, під керівництвом професора Грізінгера (Німеччина) та проф. Блокеля (Бельгія).