Клименко Євген Володимирович

Уролог, Андролог
завідуючий відділення урології
лікар вищої категорії
Лікар проводить консультативний прийом, комплексний огляд, направляє на лабораторні та інструментальні діагностичні заходи. Спеціалізується на лікуванні захворювань сечостатевої системи. Розробляє терапію уретриту, циститу, простатиту і пієлонефриту. Працює з вродженими і набутими патологіями статевих органів.

Лікар працює в клініках:
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4) м.Оболонь234м.Почайна338

Світлана
Дуже задоволені роботою лікаря-уролога Клименка Є.В. Не так давно довелося звернутися до нього за спеціалізованою допопмогою. Одразу помітна кваліфікація та професіоналізм лікаря. Уважний до найменших деталей. Зібрав анамнез, обстежив та призначив лікування. зараз почуваємо себе набагато ліпше. Витримки та наснаги Вам у вашій не легкій праці. Рекомендуємо!

• 1999 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.
  • 2001 р. – закінчила навчання в інтернатурі на кафедрі урології НМАПО ім. П. Л. Шупика.

• Конференція «Малоінвазивні технології в урології» (2007 рік).
  • Російсько-кубинський андрологічний форум «Стратегічні питання репродуктивного здоров'я чоловіків», Куба, Гавана (2008 рік).
  • Перший Всеукраїнський конгрес з андрології та сексуальної медицини (2009 рік).
  • 5-й Євразійський андролог