Діагности в Житомирі

Любовь
Осмотром довольна, все быстро и понятно.
23 липня '16 г.
Максим
Дуже вдячна Юрію Степановичу за його відповідальне ставлення до своєї роботи та уважність до кожного пацієнта. Дякую за правильний діагноз!
25 липня '16 г.
Інна
Гарна лікарка с величезним досвідом роботи. Я довіряю ій повністю і з радістю рекомендую ії іншим)
05 січня '17 г.
Валентин
Хочу висловити свою повагу та вдячність Ларисі Анатоліївні за її терпіння та доброзичливість! У Шимотюк є чому повчитись її колегам – це стосується і відношення до пацієнтів, і якості досліджень. Хто хоч раз до неї звертався, підтвердять всі мої слова.
11 січня '17 г.
Тетяна
Шимотюк Лариса Анатоліївна - лікар найкращий в свої галузі. Обстежуюсь тільки у неї.
02 грудня '17 г.
Інна
05 січня '17 г.
УЗД-спеціаліст
Інна Анатоліївна спеціалізується на ультразвуковій діагностиці органів та систем. віконує УЗД молочних залоз, простати, щитовидної залози, органів малого тазу, ортанів черевної порожнини та ін.
Лікар УЗД
Лікар функціональної діагностики
31 рік досвіду
Житомир вул. Любарська, 4
УЗД-спеціаліст
Лікар Шимотюк Лариса Анатоліївна спеціалізується в області УЗД. Проводить дослідження внутрішніх органів за допомогою ультразвукового апарату, що допомогає виявити та встановити наявність патологічних змін в роботі органів черевної порожнини, органів малого тазу, серця, судин, стан печінки та нирок. Окремим видом діяльності є ультразвукове дослідження суглобів.
УЗД-спеціаліст
Віталій Іванович Мороз спеціалізується в галузі ультразвукової діагностики. Лікар займається проведенням УЗД внутрішніх органів, щитовидної та молочних залоз, суглобів, судин тощо. Виконує усі види пренатальної УЗ-діагностики.
Житомир пл. Путятинський, 2 (пов. 4)
Акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийом6 онлайн записів
Акушер-гинеколог, врач УЗИ