Клініки остеопатії в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі остеопати
Знайдено 2 клініки

Сб
Лілія
Чудовий лікар. Завжди допомагала у складних захворюваннях. Людяна, компетентна, Лікар з великої літери.
Лісниченко Лілія Петрівна
Лікарі Якименко А. В. та Белінська О. Г. знають свою справу на відмінно, чуйні та привітні. Адміністратори ввічливі, людяні, завжди ввійдуть в положення, запропонують, порадять. Вже більше 10 років я і моя сім'я користуємося послугами даного медичного центру. Рекомендую.
Доброго дня, сьогодні була у лікаря гастролога, дуже добра і чуйна людина,всі ввічливі і привітні,дай Боже всім здоров'я хто працює в медичному центрі.
Решетник Надія
Никогда не занималась чтением отзывов о чем-либо,всегда стремилась иметь свое личное мнение.Совершено случайно прочитала серию диких и лживых отзывов с одинаковыми ошибками.Поражена до слез.. До каких пор мы будем разрушать страну,людей и все лучшее,что есть у нас? Я и все мои родственники центр Пульс знают давно !Люди подобраны с высоким профессионализмом! Особое спасибо директору центра Мостовому Ю.М,администраторам,которые есть душой Пульса,Рекомендую центр всем.Будьте здоровы!
5,6
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
  • Консультація остеопата
Вінниця вул. Соборна, 66 (оф. 25)
Медичний приватний кабінет Мельника М. надає допомогу при хворобах хребта, порушенні кровообігу головного мозку, після травм, інсультів.
  • Консультація остеопата
Працює з