Клініки сімейної медицини у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі сімейні лікарі в Галицькому районі (Центр)
Консультація сімейного лікаря. 30 хв. 650 грн
Знайдена 1 клініка

Хороший персонал. Кваліфіковані лікарі.Знайшли причину моїх недуг і призначили якісне лікування. Мені стало краще. Дуже дякую!
Шелудченко Максим Валерійович
Дякую, все сподобалось
Лілія
Дякую лікарю та клініці за адекватне вирішення моєї давньої проблеми, яка заважала мені повноцінно жити та займатись спортом. Усе вирішило маленьке хірургічне втручання під місцевим знеболенням.
Іванка
Всім раджу п.Михайла. Приймав у мене двох діток а тепер стою в нього на обліку з третьою вагітністю.
Львів вул. Липова Алея, 15
р.Галицький (Центр)
Багатопрофільний медична клініка «IQMED» надає діагностичні та лікувальні послуги на основі доказової медицини та практичного досвіду. Спеціалізація клініки це сімейна медицина, кардіологія, доросла та дитяча психіатрія, ендокринологія, гастроентерологія, неврологія, , акушерство та гінекологія а також УЗД всіх органів. Приймає лікар: Іванюра Василь Михайлович
  • Консультація сімейного лікаря. 30 хв. 650
  • Розширена консультація сімейного лікаря. 60 хв. 890

Сімейна медицина в лікарнях в інших районах Львова

9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
  • Консультація сімейного лікаря з виїздом за межі міста (до 10 км) 1 600
  • Консультація сімейного лікаря з виїздом додому 950
Львів вул. Тернопільська, 21а
р.Сихівський
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
  • Пакет “Жіноче здоров’я” 3 500
  • Пакет “Здоров'я чоловіка” 3 200
  • Консультація та огляд сімейного лікаря 400
  • Повторна консультація та огляд сімейного лікаря 350
  • Консультація сімейного лікаря, терапевта на виїзд в межах міста 1 200
8,7
Львів вул. Угорська, 12
р.Сихівський
Медичний центр Медіальт (Medialt) — клініка, що надає пацієнтам (дорослим та дітям) широкий спектр лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки роботи медичного закладу: педіатрія, терапія, сімейна медицина, кардіологія, неврологія, гінекологія, урологія, дієтологія та ультразвукова діагностика.
  • Повторна консультація сімейного лікаря у час, визначений лікарем 400
  • Консультація сімейного лікаря 550
Львів вул. Костя Левицького, 55а
р.Залізничний
Центр лікування складних випадків безпліддя Паренс-Україна являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи. Приймає лікар: Ясиницька Оксана Євгенівна
  • Первинна консультація cімейного лікаря 500