Клініки сімейної медицини в Черкасах

Можливо, вас цікавлять лікарі сімейні лікарі
Виклик сімейного лікаря додому (Центральний район) 700 грн
Виклик лікаря (виїзд по адресі виклику) 900 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Наталія
Я сама з Сміли. До лікаря записалася на передодні. Попандопуло Павло Миколайович лікар психіатр дуже професіонально підійшов до моєї проблеми. Щиро дякую лікарю та персоналу клініки.
Тетяна Петрівна
Обратилась в ДокторПРО, на консультацию и лечение к двум специалистам «дерматологу» и «проктологу». Они справилиь со своими професиональными обязаностями на все 100%, сделали правильное лечение, провели консультацию и рекомендации по дальнейшим действиям. Весь персонал клиники очень любезен и всегда дает оптимальную информацию.
Яна Олександрівна
Дуже вражена привітністю, компетентністю, ввічливістю персоналу клініки та чудовою роботою лікарів, які призначили правильні обстеження, аналізи та допомогли виявити проблеми та призначили гарне лікування. Ви – чудові! Так тримати.
Світлана
Проходила гастроскопію у лікаря Кузькіна Олександра Васильовича, дуже сподобалась процедура, було не страшно, бистро. Вдячна за його професіоналізм в роботі. Також вдячна лікарю гастроентерологу Голод Вікторії Олександрівні, дуже уважний лікар, вислухала мене, написала лікування, яке мені потрібне, лишнього не написала і медикаменти не дорого обійшлися. Також вдячна медсестрі Ілоні, яка брала аналіз крові, дуже весела, приємна людина і зробила аналіз дуже бистро і не боляче.
Cеть клиник Он Клиник
9,6
Черкаси вул. Чехова, 43
«ОН Клінік» в Черкасах – сучасний медичний центр, головними цінностями якого є здоров'я пацієнта і якість наданих послуг. Приймають лікарі: Петруша Максим Олександрович, Присяжна Олександра Борисівна
  • Консультація сімейного лікаря 400
Черкаси Бульвар Шевченка 264
  • Виклик лікаря (виїзд по адресі виклику) 900
3,7
Черкаси м. Сміла, вул. Незалежності, 79
Амбулаторне відділення № 2 мережі медичних клінік «Мій Лікар» надає пацієнтам послуги за наступними напрямками: терапія, педіатрія та сімейна медицина. Прийом здійснюють лікарі вищої, другої та першої кваліфікаційних категорій. Персонал медичного закладу з розумінням та безмежним терпінням ставиться до потреб пацієнтів. Всі маніпуляції та обстеження проводяться в комфортних для пацієнтів умовах.