Лазерне видалення родимок у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи во Франківському районі
Лазерне видалення папілом, 1 шт. 150 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Еріка
Родимки у паховій западині видалили за допомогою лазера. Відчувала невеличке пощипування. А так все прекрасно! Тепер нормально можу поголити пахви. Дуже багато разів роздирала їх. Запалювались. Треба було відразу піти і не мучитись.
Руслана
Генетично маю багато родимок на тіло. Турбували вони мене на шиї. Під словом турбували, я маю на увазі естетичний дискомфорт. Спереду на шиї був цілий ланцюжок родимок. Пішла на консультацію до дерматолога. Лікар відразу не може взяти і видалити новоутворення, тому що треба здати необхідну низку аналізів. Ось і я все пройшла все, що треба було. Береженого Бог береже. На місці видалених родимок була невелика скоринка. Через деякий час вона відпала і слідів як і не було.
Божена
Три некрасиві родимки знаходились у мене на лобі. Носила довгий чуб, бо комплексувала. Якось друзі помітили їх і кепкували. Це мене сильно вкололо, тому пішла до дерматолога. Лікар з усією серйозністю поставилась до мого питання. Пройшла певні дослідження. Здивувало наскільки професійно все було. Видаляли родимки лазером. Процедура швидка, безболісна. Шрамів не залишилось.
7,8
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр НОВОДЕРМ — сучасна клініка, яка вже понад 10 років спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань. Основні напрямки роботи медичного закладу: дерматологія, дерматовенерологія, дерматоонкологія, косметологія, мікологія, трихологія. У центрі також можна записатися на прийом до гінеколога, ендокринолога та хірурга.
  • Лазерне видалення папілом, 1 шт. 150
  • Лазерне видалення множинних папілом 1 зона 10х10см 600