Лазерне видалення родимок у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи во Франківському районі
Знайдена 1 клініка
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Еріка
Родимки у паховій западині видалили за допомогою лазера. Відчувала невеличке пощипування. А так все прекрасно! Тепер нормально можу поголити пахви. Дуже багато разів роздирала їх. Запалювались. Треба було відразу піти і не мучитись.
Руслана
Генетично маю багато родимок на тіло. Турбували вони мене на шиї. Під словом турбували, я маю на увазі естетичний дискомфорт. Спереду на шиї був цілий ланцюжок родимок. Пішла на консультацію до дерматолога. Лікар відразу не може взяти і видалити новоутворення, тому що треба здати необхідну низку аналізів. Ось і я все пройшла все, що треба було. Береженого Бог береже. На місці видалених родимок була невелика скоринка. Через деякий час вона відпала і слідів як і не було.
Божена
Три некрасиві родимки знаходились у мене на лобі. Носила довгий чуб, бо комплексувала. Якось друзі помітили їх і кепкували. Це мене сильно вкололо, тому пішла до дерматолога. Лікар з усією серйозністю поставилась до мого питання. Пройшла певні дослідження. Здивувало наскільки професійно все було. Видаляли родимки лазером. Процедура швидка, безболісна. Шрамів не залишилось.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Сахарова, 82 р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії.
  • Лазерне видалення родимок
Записатися на прийом