Фищенко Володимир Олександрович

Травматолог
41 рік досвіду
доктор медичних наук
Лікар Фищенко Володимир Олександрович, травматолог, ортопед, доктор медичних наук. Займається лікуванням захворювань та викривлень спини. Проводить реабілітацію пацієнтів із захворюваннями кісток. Завідуючий кафедрою оротопедії та травматологіі ВНМУ.

Чудовий лікар!
Из всех травматологов, у которых была, он оказался самым компетентным и самым честным. На деньги не разводил, ничего лишнего, ненужного не навязывал. Можно было задать вопрос, если что-то вызывало сомнения или что-то было непонятно. Я так и делала, и ни разу не услышала грубости или недовольного тона.
Буквально поставил на ноги!
Євген
Спасибі Володимиру Олександровичу за оперативність і професіоналізм. Його кваліфіковане втручання допомогло мені уникнути важких наслідків внаслідок перелому ноги. Надійний травматолог!

• У 1979 році закінчив з відзнакою Вінницький державний медичний інститут
  • На науковій роботі з 1981 року, пройшов навчання в клінічній ординатурі і аспірантурі в Київському НДІ ортопедії
  • Науковий ступінь - Доктор медичних наук
Схожі спеціалісти: