Мельник М.Е.

Невролог, Вертебролог
Лікар Мельник М.Е. виконує професійну діяльність у сфері вертебрології та неврології. Займається діагностикою та лікуванням остеохондрозу, лордозу та неврозів. Ефективно лікує больові синдроми, спазми, запальні процеси та неврологічні захворювання за допомогою лікувальних блокад. Консультує стосовно програм реабілітації захворювань хребта та суглобів.
Вінниця вул. Соборна, 66 (оф. 25)

Не думав, що вертебролог зможе допомогти при моїх болях у попереку. Але мені дуже рекомендували Мельника. Зараз мені здається, що головна причина, чому все вийшло, у лікарі. Це він своїми вмілими руками "чаклував" над моєю спиною і домігся просто приголомшливих результатів.
15 травня '16р.
Спасибо огромное. Движения восстановились.

• 1992 р. — Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова, факультет ""лікувальна справа"".
  • 1994 р. — інтернатура на базі Обласної лікарні ім. А.І. Ющенко, спеціальність невропатолог (невролог).

• 1994 р. — курси по вертебрології.
  • 2001 р — курси з ультразвукової та транскраніальної доплерографії судин голови, шиї, периферичних судин верхніх та нижніх кінцівок на базі 15 міської лікарні м. Москви.