Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Дитячі отоларингологи у Рівному

Послуга Ціна
Консультація отоларинголога (відеоендоскопічне обстеження, одноразовий ЛОР-пакет) в кліниці «АНІКО» 350
Консультація отоларинголога в кліниці «Тимощук Олександр Борисович - ЛОР-хірург» 200
5
7,0
Педіатр-неонатолог
8,32
Дитячий лікар
Педіатр-неонатолог, головний лікар центру Нагірна Ірина Василівна спеціалізується на лікуванні дитячих захворювань та на контролі за доглядом дитини у його перший рік життя. Консультує стосовно стану здоров’я немовля, а також щодо профілактичних заходів різноманітних хвороб. Лікує запальні захворювання, гострі респіраторні вірусні інфекції. Проводить масаж немовлят. Практикує планову та позапланову вакцинацію. Контролює розвиток, ріст, вагу дитини у перший рік його життя. Виявляє та лікує будь-які відхилення в здоров’ї малюка. Діагностує вади зору та слуху. Досліджує слух, завдяки камертону. Спеціалізується на лікуванні контактного дерматита.Надає довідку та напрям до інших спеціалістів для подальшого лікування.
Мар'яна
02 липня '17р.
10
Дуже хороший спеціаліст і людина! Лікувала після стрімких пологів мою маленьку племінничку і допомогла врятувати її життя! І коли народилась в мене донечка, я постійно зверталась за консультацією до Ірини Василівни і отримувала кваліфіковану допомогу! Дякуємо Вам!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-01-16
Отоларинголог, Отоларинголог-хірург
21 рік досвіду
5,00
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Олександр Борисович спеціалізується на лікуванні та діагностиці захворювань ЛОР-органів. Лікує запальні захворювання, проводить хірургію пазух носа за допомогою шейвера, отопластику та ринопластику. Веде консультативний прийом пацієнтів різного віку.
Олег
17 листопада '17р.
9
Щиро дякую Олександру Борисовичу за лікування. Тривалий час мав проблеми з носовим диханням. Лікар провів мені ендоскопічну септопластику. Операція пройшла безболісно. Зараз маю чудове носове дихання. Всім раджу, як чудового спеціаліста.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-01-16
Консультація 200 грн.