Горобюк Олег Антонович

Офтальмолог, Офтальмохірург
Лікар вищої категорії, головний лікар Горобюк Олег Антонович спеціалізується в області офтальмології. Надає повну консультацію з метою висвітлення вичерпної інформації щодо стану здоров’я органа зору пацієнта. Спеціалізується на лікуванні таких очних хвороб, як глаукома, катаракта, коротко- та далекозоркість, сліпота, ячмінь, різноманітні травми ока. Проводить ефективне хірургічне лікування катаракти та глаукоми, застосовуючи лазерне обладнання. Є спеціалістом з хірургічного лікування косоокості, що призводе до полного відновлення нормального зору пацієнта. Корекція незначних та серйозних відхилень ока за допомогою лазера - основний вид діяльності лікаря.

Мирон
Для лечения катаракты Олег Антонович использовал лазерное оборудование. О профессионализме этого врача говорят многочисленные отзывы благодарных пацинтов. Горобюк Олег Антонович является настоящим примером для начинающих кадров в области офтальмологии.
Наблюдалась у Олега Антоновича. Только хорошие впечатления о его работе.
Антон
Доктор лечил мое зрение после аварии. Спасибо за профессионализм.

Врач-офтальмолог, офтальмохирург предоставляет услуги

• консультация;
  • осмотр;
  • диагностические мероприятия;
  • лазерное восстановление зрения;
  • медикаментозное и хирургическое лечение.

Врач-офтальмолог, офтальмохирург занимается лечением заболеваний

• катаракта;
  • глаукома;