Врачи анестезиологи в Одессе (Приморский район)

Дуже грамотний лікар-анестезіолог! Консультував мене перед оперативним втручанням. Все детально розповів, заспокоїв, та запевнив що все буде добре. Я повністю довірилася Олександру Володимировичу, і не пошкодувала. Рекомендую!
Катя И.
дуже кваліфікований лікар, та чудовий анестезіолог! Він супроводжував мене протягом усієї операції, та в післяопераційному періоді. Відмінний фахівець, з фундаментальними знаннями. Дякую Вас за професіоналізм, та знання. Рекомендую!
пациент
Кваліфікований та відповідальний анестезіолог. Цей лікар проводив знеболення на операції, моєму батькові. Все пройшло успішно, за що я йому безмежно вдячний! Лікар справжній професіонал своєї справи. Однозначно рекомендую!
валєра
Мене мали оперувати. Постало питання у виборі анестезіолога, мене направили до цього фахівця. Він мене детально проконсультував, та запевнив в успіху анестезії та оперативного втручання. Спинно-мозкова анестезія була виконана вдало. Дякую!
Анестезиолог
Врач обеспечивает безболезненность и безопасность оперативного вмешательства для пациента. Перед операцией в индивидуальном порядке подбирает дозу и состав обезболивающих препаратов, а также метод введения наркоза. Выполняет внутривенную анестезию, спинальную анестезию и эпидуральную анестезию.
Анестезиолог
Врач обеспечивает безопасность пациента во время проведения хирургического вмешательства и в послеоперационном периоде. Перед операцией подбирает состав и дозу обезболивающих препаратов. На протяжении операции контролирует артериальное давление, пульс и дыхание пациента. Выполняет внутривенную, спинальную и эпидуральную анестезию.