Лікарі анестезіологи в Одесі (Приморський район)

Дуже грамотний лікар-анестезіолог! Консультував мене перед оперативним втручанням. Все детально розповів, заспокоїв, та запевнив що все буде добре. Я повністю довірилася Олександру Володимировичу, і не пошкодувала. Рекомендую!
12 березеня '20 г.
Катя И.
дуже кваліфікований лікар, та чудовий анестезіолог! Він супроводжував мене протягом усієї операції, та в післяопераційному періоді. Відмінний фахівець, з фундаментальними знаннями. Дякую Вас за професіоналізм, та знання. Рекомендую!
12 лютого '20 г.
пациент
Кваліфікований та відповідальний анестезіолог. Цей лікар проводив знеболення на операції, моєму батькові. Все пройшло успішно, за що я йому безмежно вдячний! Лікар справжній професіонал своєї справи. Однозначно рекомендую!
19 лютого '20 г.
валєра
Мене мали оперувати. Постало питання у виборі анестезіолога, мене направили до цього фахівця. Він мене детально проконсультував, та запевнив в успіху анестезії та оперативного втручання. Спинно-мозкова анестезія була виконана вдало. Дякую!
13 лютого '20 г.
Анестезіолог
Лікар забезпечує безболісність і безпеку оперативного втручання для пацієнта. Перед операцією в індивідуальному порядку підбирає дозу і склад знеболюючих препаратів, а також метод введення наркозу. Виконує внутрішньовенну анестезію, спинальну анестезію й епідуральну анестезію.
Анестезіолог
Лікар забезпечує безпеку пацієнта під час проведення хірургічного втручання і в післяопераційному періоді. Перед операцією підбирає склад і дозу знеболюючих препаратів. Протягом операції контролює артеріальний тиск, пульс і дихання пацієнта. Виконує внутрішньовенну, спинальну і епідуральну анестезію.