Гінекологічний медичний центр на Панаса Мирного

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр "Призма ОН" працює з 1996 року, надає повну кваліфіковану медичну допомогу у галузі акушерства і гінекології, терапії, неврології, ультразвукової діагностики. Лікарі центру мають багаторічну практику, досвід, кваліфікацію.

Послуги, які пропонує клініка:

• консультація спеціаліста (акушер-гінеколога, мамолога, терапевта, невропатолога, лікаря УЗД);
  • діагностика та лікування патології шийки матки;
  • гінекологічні маніпуляції;
  • денний стаціонар;
  • діагностика та лікування захворювань, що передаються статевим шляхом;
  • переривання вагітності;
  • комплексна експертна ультразвукова діагностика з допплерографією та функцією об’ємного сканування;
  • підтвердження вагітності;
  • нагляд за вагітними.

Переваги медичного закладу - високий професіоналізм персоналу, уважність до пацієнтів, якісне обслуговування, сучасне обладнання, комфортні умови лікування. Медичний центр працює з 1996 року.

Місце знаходження центру - вул. Зарічанська, 30, жіноча консультація №2, кабінети 11, 14.

Обладнання

• Цифрова ультразвукова система VOLUSON 730Pro компанії GE Medical System Kretz Ultrasound.
  • Ціни на послуги

• Операції: Лабіопластика-пластика статевих губ(одна сторона) 6 000
  • Операції: Гіменопластика 6 000
  • Діагностика захворювань, що передаються статевим шляхом 150
  • Діагностика сифілісу 100
  • Діагностика хламідій,Уреаплазм,Мікоплазм,Тріхомонад, Гонококів,Гарднерел,вірусу Герпеса 850
  • Мікроскопія на гонококи,трихомонади,гарднерели,дріжджі,грибок,хламідії 75
  • Лікування захворювань, що передаються статевим шляхом Постановка діагнозу, призначення лікування та контроль виліковуваності: Хламідіоз, трихомоніаз,комбінація Х+Т 400
  • Лікування захворювань, що передаються статевим шляхом Постановка діагнозу, призначення лікування та контроль виліковуваності: Гарднерельоз,кандідоз 300
  • Лікування захворювань, що передаються статевим шляхом Постановка діагнозу, призначення лікування та контроль виліковуваності: Мікоплазмоз (уреаплазмоз) урогенітальний 300
  • Біохімічний скринінг: 1 триместр 500
  • Біохімічний скринінг: 2 триместр 550
  • Вагітність і пологи: Облік вагітних ( з 1 триместру вагітності) з лабораторним обстеженням та УЗД 27 000
  • Вагітність і пологи: 1 триместр 9 000

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Анжеліка
01 травня '19р.
Лариса Михайлівна найкращий лікар!!!
Петро ІНазарович
Тільки позитивні відгуки про роботу лікаря Бориско. Гарний спеціаліст, був у нього на діагностиці нирок. Все чітко, лаконічно, швидко, без зайвих балачок. Але дивиться уважно, все фіксує. Я задоволен результатом, планую прийти ще через рік.
Максим
Рекомендую як кращого фахівця. Чудовий лікар, має індивідуальний підхід до пацієнтів, не використовую гору зайвих пигулок, лише те, що треба. Звертаюся до Івана Ігоровича за потреби і завжди маю результат. Важливо піклуватися про своє здоров’я та не запускати хворобу.
Зверталася до лікаря з головними болями, дуже погано себе почувала. Була здивована, але лікарка не тільки встановили причину, але й назначила дуже ефективне лікування. Зараз вже почуваю себе набагато краще. Рекомендую гарного фахівця своїм друзям.
Мирослава
Чудовий спеціаліст
Ірина
Прекрасний спеціаліст, призначає адекватне та доступне лікування, доброзичлива. Двічі стояла у неї на обліку з вагітністю і отримувала зажди слушні рекомендації
Валерия
11 квітня '18р.
Мы с мужем ответственно подошли к планированию семьи и перед тем как забеременеть, я прошла полное обследование в клинике «Призма ОН». Сразу было видно, что персонал тертые калачи, с беременными работают, вообще никак не реагируют на их перепады настроения)) В целом мне все понравилось, везде чисто и аккуратно, везде новое оборудование и мебель, при этом не могу сказать, что здесь высокие цены, а вполне себе сносные
Алина
02 квітня '18р.
Довелось мне в "Призма ОН" сдавать анализы на ЗППП. Персонал проявил максимальную деликатность, все сделали без лишних вопросов, результаты тоже быстро подготовили. Слава Богу, что все обошлось, но за качественный сервис большое спасибо!
Тамара
В Призму ОН я пришла наблюдаться с беременностью. Везде меня отговаривали рожать, ведь мне на тот момент шел уже 31 год. В призму пришла в надежде, что у них нет предрассудков, да и много хорошего слышала. Мне все очень понравилось и отношение к клиентам и интерьер Центра. На УЗИ тоже мне во всех подробностях рассказывали и показывали. И рожала я тут же. Все прошло просто замечательно, несмотря на мой возраст. Так что милые дамы, ищите врачей с которыми вам будет комфортно и не слушайте кого попало!
Аріна
Хочеться подякувати медперсоналу, за їх невтомну працю, вони приділяють максимальну кількість уваги кожному пацієнту, пояснюють все що стосується лікування. Я дуже рада, що познайомилась з цим Центром!
Ходжу постійно в Центр "Призма ОН" для ультразвукового обстеження. Починаючи ще з першої вагітності, та от уже вагітна втретє, а все одно на обстеження ходжу тільки сюди. Всім більш ніж задоволена
Тоня
С мужем после рождения сына решили установить спираль, посмотрели по клиникам, изучили странички враче и все отзывы и остановили свой выбор на Призма ОН. Придя туда мы увидели, что такое отличный сервис и профессиональное обслуживание. Остались очень довольны!
Дарина
За медичними показниками не можна було народжувати вдруге. Робила в центрі "Призма ОН" переривання вагітності, працівники делікатні, змогли зрозуміти та підтримати. Нічого зайвого тільки кваліфікована медична допомога. Дуже дякую!
Игорь
Справжнiй реальний спецiалiст. Нiчого лишнього не назначает,майстер своеi справи. В нас вона приймала пологи двiчi. Чудовi хлопчика ростуть. Ставлення Лариси Михайлiвни до дружини було ,як до рiдноi дитини. Дякую,дякую,дякую.
Жанна
После посещения врача остались только положительные эмоции настолько она приятная. Проведенное лечение помогло и я очень благодарна Ларисе Михайловне за оказанную помощь.
Тетяна
Звернулась до терапевта з болями у обличчі. Знеболюючі не допомагали надовго. Вона направила мене до невролога. Людмила Володимирівна не тільки поставила діагноз - неврит трійчастого нерва, а й встановила його причину. Після її усунення я відчула значне полегшення.
Інна
Про Івана Игоревича багато хороших відгуків. Вирішила і я свій додати. Лікувала у нього холецистит. Залишилася задоволена його підходом. Він все робить не за стандартною схемою, а з урахуванням твоєї ситуації. Ось тому і результат гарний.
Олександр
Сподобалося, як Віктор Олексійович проводив обстеження. Серйозний, вдумливий і уважний лікар. Знайшов патологію, дохідливо пояснив мені, що це небезпечно, як лікується.
Владислава
Наблюдалась на протяжении беременности. Чувствовала себя отлично и роды прошли хорошо. Спасибо
Валя
Спасибі вам, Ларисо Михайлівно! Спасибі за мою доню! Якби не ваша допомога, навіть не знаю, чим би усе закінчилося! Яке щастя, що є такі лікарі, які беруться за складні випадки і дійсно допомагають виносити та народити здорове дитя, а не просто заробляють гроші на людях!
Влада
30 листопада '-1р.
Дуже вдячна Пархоменко як найкращему гінекологу. Чудова людина и лікар від Бога. Врятувала мене від ускладнень. Зараз все позаду, але лікування було важке. Чудово, що такі фахівці працюють у нашій медицині.

Лікарі клініки Гінекологічний медичний центр на Панаса Мирного

• Діагност
  • Мамолог
  • Терапевт
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Хмельницький вул. Проскурівська, 74 А (ТЦ Luxury)
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівській — це філія великої мережі лабораторій Меділабс, заснованої 8 років тому молодими перспективними лікарями. Штат співробітників представлений кваліфікованими фахівцями, які працюють для надання послуг високої якості всім бажаючим. Для надання професійної допомоги в лабораторії використовуються сучасні аналізатори зарубіжного виробництва, реактиви, які рекомендовані виробниками апаратури, якісні витратні матеріали. Все це в комплексі дозволяє отримати швидкий результат з мінімальними матеріальними витратами пацієнтів.
6,7
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівського Підпілля — це один з численних філій мережі лабораторій Меділабс, відкритої в 2013 році. Команда професіоналів готова надати високоякісні послуги з проведення лабораторної діагностики з отриманням результатів в найкоротші терміни і мінімальними фінансовими витратами. Спектр послуг лабораторії представлений як одиночними аналізами, так і пакетними пропозиціями, які включають всі дослідження, які необхідні для оцінки роботи певних органів, систем організму.
Пн — Пт: 08:00-16:00 Сб: 08:00-14:00 Н: 08:00-10:00
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, вул. Данила Галицького, 11/1
8,8
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Кам’янець-Подільському — це відділення мережі сучасних офтальмологічних центрів України, надає медичну допомогу пацієнтам, які мають захворювання ока. Серед лікарів-офтальмологів фахівці вищої кваліфікаційної категорії.
Пн — Пт: 09:00-18:00