Бойко Наталія Сергіївна

Гінеколог
Лікар-гінеколог, спеціалізується на лікуванні захворювань шийки матки, передменструального синдрому та клімаксу. Наталія Сергіївна займається профілактикою ЗПСШ, консультує з приводу вибору контрацепції, виконує забір мазка на флору (гінекологічного мазка). До лікаря слід звернутися при появі болю в нижній частині живота, свербіжі, печінні в області статевих органів.

Хмельницький вул. Подільська 93/1, БЦ «Куб», 2-й поверх

Алина
Этот специалист знает по своему направлению все. Сколько интересного я узнала, да и оказалось, что моя проблема не такая страшная. Специалист не пугает, а рассказывает реальные случаи. Ему хочется доверять. Девочки, чаще ходите к гинекологу!
Тетяна
Уважний лікар.Професіонал своєї справи.Діагнози точні, лікування дієве!
Найкраший гінеколог! Уважний лікар!

• 2010 р. – Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського,  лікувальна справа;
  • Інтернатура за фахом гінеколога: Херсонська обласна клінічна лікарня, м. Херсон.

Курси

• База очного стажування: факультет післядипломної освіти, кафедра гінекології та перинатології ДУ КДМУ ім. С.І. Георгіївського.