МІЛАМЕД, медичний центр

Хмельницький, (Кам'янець-Подільський район), вул. Проскурівська, 13
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Сучасний медичний центр «МилаМед» працює за основними напрямками загальної медицини, а також лабораторної та ультрозвукової діагностики. Лікарі вузького та широкого профілю проводять консультації пацієнтів й лікувальні процедури на найвищому рівні.

Медичний центр "МілаМед" створений у 2005 році, займається ефективними методами діагностики та терапії захворювань по 9 напрямкам у медицині. До роботи залучени лікарі вищої та другої категорії, кандидат медичних наук.

Послуги, які надає центр:

• консультація лікаря (гінеколога, уролога, дерматовенеролога, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, кардіолога, невропатолога та косметолога);
  • ультразвукова діагностика;
  • тиреоїдна панель;
  • алергопроби;
  • онкомаркери;
  • виявлення інфекцій.

Переваги закладу — сучасна діагностична лабораторія, різноманітні лабораторні аналізи, грамотний персонал, автоматизація технологічного процесу перевірки, контроль якості, безпека для пацієнтів.

Обладнання

• автоматизований комплекс для імуноферментного аналізу BioTek (США);
  • мікропланшетний ІФА-рідер BioTek ELх 800 (США);
  • імунофроматографічного аналізатора EASY Reader (VEDA LAB, Франція);
  • мікроскоп CRANUM;
  • біохімічний аналізатор HUMALYZER-3000 (Human, Німеччина);
  • коагулометр Sysmex CA-50 (Sysmex Corporation, Японія);
  • автоматизований гематологічний 5-DIFF аналізатор XS -500i (Sysmex Corporation, Японія);
  • системі лабораторного обладнання Amplisens biotechnologies;
  • система для кількісного визначення ДНК(РНК) Rotor-Gene A (Qiagen, Німеччина).

МІЛАМЕД, медичний центр, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Пакет № 48 Імунофлюорисцентний (4 показники: Chlamidia trachomatis, Ureaplasma urealiticum, Micoplasma hominis) + мазок урогенітальний 220
  • Пакет №49 Імунофлюорисцентний (4 показники: Chlamidia trachomatis, Micoplasma hominis, Ureaplasma urealiticum, Trichomonas vaginalis) 220
  • Пакет №50 Імунофлюорисцентний (5 показників:Chlamidia trachomatis, Micoplasma hominis, Ureaplasma urealiticum, Trichomonas vaginalis) + мазок урогенітальний 270
  • Пакет №51 Імунофлюорисцентний (3 показники:Trichomonas vaginalis, Neisseria gonorrhoeae, Gardnerella vaginalis) 160
  • Пакет №52 Імунофлюорисцентний (4 показники:Trichomonas vaginalis, Neisseria gonorrhoeae,HSV -I-II тип) + мазок урогенітальний 220
  • Пакет №53 Імунофлюорисцентний (4 показники:Trichomonas vaginalis, Neisseria gonorrhoeae, Gardnerella vaginalis) + мазок урогенітальний 220
  • Пакет №54 Імунофлюорисцентний (7 показників: Chlamidia trachomatis, Micoplasma hominis, Ureaplasma urealiticum, Trichomonas vaginalis, HSV -I-II тип, Gardnerella vaginalis,Neisseria gonorrhoeae) 350
  • Пакет №55 Імунофлюорисцентний (8 показників: Chlamidia trachomatis, Micoplasma hominis, Ureaplasma urealiticum, Trichomonas vaginalis, HSV -I-II тип, Gardnerella vaginalis,Neisseria gonorrhoeae) +мазок урогенітальний 400
  • Пакет №56 Профілактичне обстеження ( мазок урогенітальний + цитологія) 160
  • УЗД для вагітних (до 10 тиж.) 350
  • УЗД для вагітних (до 10 тиж.), трансвагінально 400
  • УЗД для вагітних (11 - 13 тиж.) 500
  • УЗД для вагітних (19 - 21 тиж.) 600
  • Обстеження органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза) 300
  • УЗД органів черевної порожнини та нирок 400
  • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Дмитро
3 роки тому ремонтував зуби. Пломби тримаються як рідні. Вдячний лікарям і раптом що тільки сюди )
Галина.
Дякую за високий сервіс в обслуговуванні при організації та заборі аналізу крові на дому. Рекомендую.
Алла
Оксана Ігорівна дуже хороший спеціаліст, розумна, ввічлива і чуйна. Найкращий гінеколог!
Тетяна
Для мене Оксана Ігорівна найкращий лікар-гінеколог в нашому місті. Дуже уважна, начитана, володіє останніми новинами в гінекології. Є з чим порівняти - рекомендую!
Аліна
Професіонал свого діла.
Лариса
За допомогою в гастроетерологічне відділення я звернулася вперше. І доля звела мене з чудовою жінкою, лікаркою Орисею Дмитрівною. Її увага і професіоналізм швидко поставили мене на ноги. Від спілкування залишились тільки позитивні емоції. Бажаю Вам, Орися Дмитрівна, ще багато літ очолювати вище назване відділення, та допомагати хворим. Дякую.
Приємний персонал, швидко та оперативно взяли пробу, черги немає. Рекомендую.
анатолій
Вдячні за внучку!!!
Алла
Найкращий лікар гінеколог, порадить , допоможе, рекомендую тільки Оксану Ігорівну.
Сергій
Супер лікар
Ігор
Вперше в житті набрали кров без проблем, з першого разу! А то навіть в стаціонарі не могли знайти вену, і сколювали всі руки
Світлана
Супер лікар,та чудова людина.
ЛАРИСА
СПЕЦІАЛІСТ ВИСОКОГО РІВНЯ,МУДРА ЖІНКА
Карп
25 квітня '18р.
Уважно вислухав, обстежив, призначив ліки. Дякую лікареві, тепер все добре.
23 квітня '18р.
Не перестаю удивляться мастерству медсестрички которая набирает кровь! Легко, почти безболезненно и быстро! Хожу только в Миламед, в других местах вену находят на пятый раз.
дмитришена світлана
Прекрасний спеціаліст,30 років пропрацювала в поліклініці, відповідальна, старана,професіонал,прекрасна людина.
Юлія
Кордонська Ніна Іванівна - приємна людина та досвідчений лікар! Прийшла по рекомендації іншого лікаря, залишилась задоволена. Завжди все доступно розповідає та ефективно проводить лікування!! Раджу всім!!
галина
Корддонська Ніна Іванівна Досвідчений високопрофесійний спеціаліст і приємна та щира людина. Була у неї на консультації і залишилась задоволена. Все пояснила, на всі запитання свої я отримала професійну консультацію. На наступний раз планую звертатися тільки до цього лікаря. Вдячна лікарю та привітному персоналу кланіки. Всім здоров'я та успіху!
Катя
Хороший лікар. Назначає не дорогі але ефективні препарати. Покращення, у моєму випадку, наступило вже на наступний день, після початку лікування.
Тетяна
Робила УЗД вагітності 20 тижнів. дійсно спеціаліст чудовий, все детально пояснює та показує. Приємний, уважний та тактовний.
Катя
Прекрасный специалист и человек!спасибо вам за все!теперь тоже только к ней
Криштофор Юлія
Гарний прийом людей! Робила УЗД вагітність лікар професіонал, гарно все розказує , роз'яснює!
Вікторія
Мій спаситель. Для мене це найкращий лікар.
Наталя
Лікарь дуже професіональний,діагоз ставить вірно на 100%,переконалась на своєму досвіді,раджу лише його,бо була і в інших,но розчарована ними...Таких як Коваленко Онажаль дуже мало.
Робила УЗД вагітності. Чудовий спеціаліст, приємна уважна людина. Дуже детально все розповідає(Так як мені є з чим порівнювати). Залишилися лише приємні враження.
Приятный персонал. Доступные цены. Только хорошие впечатления!
Катерина
Лікуюсь у Людмили Іванівни від цукрового діабету. Вона дуже кваліфікована лікарка, я впевнена у правильності її лікування. Після її лікування симптоми значно скоротились, та почуваюсь я себе значно краще.
27 травня '17р.
У мене проблеми з щитовидною залозою, тому я постійно лікуюсь у Людмили Іванівни. Я дуже задоволена її кваліфікацією, та завжди прислухаюсь до її порад та настанов. Вона дуже хороший лікар.
После приема пищи у меня стало появляться чувство тяжести в желудке, неприятная отрыжка и изжога. С такими проблемами обратилась к гастроэнтерологу Дунец Оресе Дмитриевне. Врач внимательно выслушал все мои жалобы и назначил анализы. По результатам у меня обнаружился холецистит. Сейчас заканчиваю курс лечения. Самочувствие хорошее.
Тарас
После того, как побывал на диагностике у Надежды Владимировны, всем рекомендую этого УЗИ-диагноста. Она, на мой взгляд, лучше всех справляется со своими профессиональными обязанностями. Да и человек очень положительный. Советую.
Вова
Мне удалось избежать хирургического вмешательства благодаря грамотному лечению, которое предложила Ореся Дмитриевна Богданец. Через 3 недели исчезли неприятные симптомы заболевания. Я пересмотрел свой рацион питания, как рекомендовал доктор. Сейчас иду на поправку.
Профессионал в своём деле и очень вежливая и внимательная)
Света
Нервный срыв не прошел для меня бесследно. Плохое самочувствие привело в кабинет врача-невролога. Екатерина Андреевна Внимательно изучила ситуацию. Сразу меня успокоила и дала оптимистические прогнозы на успешное лечение. Так и вышла, в докторе я не разочаровалась.
Вегето-сосудистая дистония могла обернуться для меня настоящей проблемой. Хорошо, что врач вовремя заметил начальные признаки заболевания и принял оперативные меры. В результате мне удалось вылечить и оздоровить свой организм.
Вита
Быстро меня вылечила. Спасибо врачу!
Лада
Рада, что именно этот врач занимается моей болезнь. Теперь у меня есть вера в успех.
Люся
Теперь только к ней!
Света
Это лучший специалист, кого я знаю. Так рада, что обратилась именно к ней.
Виталий
Хороший специалист.
Аня
Доктор знает свое дело. Притензий нет
Василиса
Водила на прием отца, все прошло хорошо, будем менять образ жизни.
Дмитрий
Недавно возникли проблемы с сердцем. Пришел к ней на консультацию и получил четкие рекомендации по лечению.
Зинаида
В нынешнее время не так легко найти хорошего эндокринолога. Но мне это удалось, это Лобода Наталья Владимировна.
Оля
После анализов назначила мне лечение, подобрала диету. Это прекрасный доктор.
Марія
Трохимович Оксана Ігорівна - найкращий гінеколог серед тих, у кого я була на прийомах. Раджу всім дівчатам)
Ян
З легкістю знаходить підхід до пацієнта. Дякую за ефективний курс лікування.
Иван
Спасибо доктору за лечение. Надеюсь, больше не обращаться с такой проблемой.
Делала диагностику. Доверяю этому врачу.
Валерий
Проходил диагностику у Аркадия Витальевича. Специалист хороший, все объясняет на понятном для обычного человека языке.
Иван
Деликатно подошла к решению проблемы, назначила недорогие, но эффективные препараты.
Дарья
Все прошло отлично, все сделали аккуратно, без осложнений. Спасибо специалисту за качественную работу.
Римма
Грамотный доктор, давно работает и много знает. Консультирует подробно.
Алина
Назначенное лечение поспособствовало быстрому выздоровлению. Благодарна за помощь.
Виктор
Рекомендую его как прекрасного специалиста. Результаты лечения просто впечатляют!
Влада
Прекрасный доктор, разбирается и может все толково объяснить.
Квалифицированный опытный врач. Не раз помогала мне избавиться от возникших проблем со здоровьем.
Екатерина
После приема остались только положительные впечатления. Спасибо за это!
Евгений
21 травня '16р.
Приятный в общении человек и толковый специалист.
Зверніть увагу на інші клініки:
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Хмельницькому надає кваліфіковану медичну допомогу у лікування хвороб очей, проводить якісну діагностику зору, консультує дорослих пацієнтів та дітей. Центр отримав міжнародний сертифікат якості, має вищу акредитаційну категорію.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Хмельницький вул. Проскурівська, 74 А (ТЦ Luxury)
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівській — це філія великої мережі лабораторій Меділабс, заснованої 8 років тому молодими перспективними лікарями. Штат співробітників представлений кваліфікованими фахівцями, які працюють для надання послуг високої якості всім бажаючим. Для надання професійної допомоги в лабораторії використовуються сучасні аналізатори зарубіжного виробництва, реактиви, які рекомендовані виробниками апаратури, якісні витратні матеріали. Все це в комплексі дозволяє отримати швидкий результат з мінімальними матеріальними витратами пацієнтів.
6,7
Пункт забору крові у Хмельницькому на Проскурівського Підпілля — це один з численних філій мережі лабораторій Меділабс, відкритої в 2013 році. Команда професіоналів готова надати високоякісні послуги з проведення лабораторної діагностики з отриманням результатів в найкоротші терміни і мінімальними фінансовими витратами. Спектр послуг лабораторії представлений як одиночними аналізами, так і пакетними пропозиціями, які включають всі дослідження, які необхідні для оцінки роботи певних органів, систем організму.
Пн — Пт: 08:00-16:00 Сб: 08:00-14:00 Н: 08:00-10:00
Хмельницький вул. Панаса Мирного, 1/2
9,3
Медичний центр "Призма ОН" працює з 1996 року, надає повну кваліфіковану медичну допомогу у галузі акушерства і гінекології, терапії, неврології, ультразвукової діагностики.