Мокрицька Лариса Михайлівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог
Консультація від 150 грн.
Акушер-гінеколог займається консультуванням жінок з приводу захворювань репродуктивної системи, проводить профілактичні огляди, лікує інфекції та запальні хвороби. Також надає послуги діагностики та лікування патологій шийки матки. Виконує звичайну та відеокольпоскопію. Наглядає вагітних пацієнток, приймає пологи.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Хмельницький вул. Панаса Мирного, 1/2

Відгуки пацієнтів

Анжеліка
01 мая '19р.
Лариса Михайлівна найкращий лікар!!!
Игорь
29 ноября '17р.
Справжнiй реальний спецiалiст. Нiчого лишнього не назначает,майстер своеi справи. В нас вона приймала пологи двiчi. Чудовi хлопчика ростуть. Ставлення Лариси Михайлiвни до дружини було ,як до рiдноi дитини. Дякую,дякую,дякую.
Жанна
15 февраля '17р.
После посещения врача остались только положительные эмоции настолько она приятная. Проведенное лечение помогло и я очень благодарна Ларисе Михайловне за оказанную помощь.
Владислава
03 января '17р.
Наблюдалась на протяжении беременности. Чувствовала себя отлично и роды прошли хорошо. Спасибо
Валя
01 января '17р.
Спасибі вам, Ларисо Михайлівно! Спасибі за мою доню! Якби не ваша допомога, навіть не знаю, чим би усе закінчилося! Яке щастя, що є такі лікарі, які беруться за складні випадки і дійсно допомагають виносити та народити здорове дитя, а не просто заробляють гроші на людях!
Мирослава
23 января '19р.
Чудовий спеціаліст
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)