Мокрицька Лариса Михайлівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог
Акушер-гінеколог займається консультуванням жінок з приводу захворювань репродуктивної системи, проводить профілактичні огляди, лікує інфекції та запальні хвороби. Також надає послуги діагностики та лікування патологій шийки матки. Виконує звичайну та відеокольпоскопію. Наглядає вагітних пацієнток, приймає пологи.

Хмельницький вул. Панаса Мирного, 1/2

Анжеліка
01 травня '19р.
Лариса Михайлівна найкращий лікар!!!
Игорь
Справжнiй реальний спецiалiст. Нiчого лишнього не назначает,майстер своеi справи. В нас вона приймала пологи двiчi. Чудовi хлопчика ростуть. Ставлення Лариси Михайлiвни до дружини було ,як до рiдноi дитини. Дякую,дякую,дякую.
Жанна
После посещения врача остались только положительные эмоции настолько она приятная. Проведенное лечение помогло и я очень благодарна Ларисе Михайловне за оказанную помощь.
Владислава
Наблюдалась на протяжении беременности. Чувствовала себя отлично и роды прошли хорошо. Спасибо
Валя
Спасибі вам, Ларисо Михайлівно! Спасибі за мою доню! Якби не ваша допомога, навіть не знаю, чим би усе закінчилося! Яке щастя, що є такі лікарі, які беруться за складні випадки і дійсно допомагають виносити та народити здорове дитя, а не просто заробляють гроші на людях!
Мирослава
Чудовий спеціаліст

Акушер-гінеколог надає послуги

• первинний прийом;
  • діагностика та лікування гінекологічних захворювань;
  • коригування плану лікування;
  • профілактичні огляди;