Руденко Сергій Миколайович

Стоматолог
Лікар Руденко Сергій Миколайович спеціалізується на вирішенні проблем стоматології. Надає послуги з чистки нальоту, каменів, відновлення естетичного стану зубів, відбілювання емалі. До основних обов’язків входить лікувальні процедури, пломбування дірок. Здійснює медикаментозній вплив при інфекційних запаленнях ясен, дефектах пародонту, ураженнях слизової оболонки та ротової порожнини.

Zhanna
Доброго дня! Дукую за увагу та коментарі, але хотів би внести корективи. Я не дитячий лікар і не пародонтолог, хоча і займаюсь лікуванням дітей та зняттям зубних відкладень. Основний вид діяльності це лікування зубів ( не "дірок") з вигористанням мікроскопу, ендодонтія ( лікування кореневих каналів), реставрації, протезування керамічними вкладками та коронками. Дякую)
СПАСИБО,Вам огромнеейшее!!! Месяц лечили в гос.стомат.поликлиннике ребенку(4 года) ...выпили нурофен бутылку(( ночами не спал,болит...днем не играет болит...а зуб оставили открытый все время....месяц!Нет слов....а это ведь ребенок.... И только благодаря отзывам пациентов обратилась в "Авицену". И теперь и я посоветую только Сергея Николаевича!!!(за 2 приема вылечили ребенку зуб!) Советую всем в "Авицена" детского Стоматолога Руденко Сергей Николаевич!!!
Ірина
Чудовий стоматолог. Його вибрала моя дочка і йому вона повністю довіряє. Зубки лікує чудово і позбавив малу страху перед стоматологами. Приймає дитячі малюночки і діткам дає наклейки) Я задоволена що до нього дитина сама сідає в крісло.

Врач-стоматолог предоставляет услуги

• первичный консультативный прием;