Руденко Сергій Миколайович

Дитячий лікар
Лікар Руденко Сергій Миколайович спеціалізується на вирішенні проблем стоматології. Надає послуги з чистки нальоту, каменів, відновлення естетичного стану зубів, відбілювання емалі. До основних обов’язків входить лікувальні процедури, пломбування дірок. Здійснює медикаментозній вплив при інфекційних запаленнях ясен, дефектах пародонту, ураженнях слизової оболонки та ротової порожнини.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Хмельницький вул. Пилипчука, 26

Відгуки пацієнтів

Валентина
14 червеня '17р.
СПАСИБО,Вам огромнеейшее!!! Месяц лечили в гос.стомат.поликлиннике ребенку(4 года) ...выпили нурофен бутылку(( ночами не спал,болит...днем не играет болит...а зуб оставили открытый все время....месяц!Нет слов....а это ведь ребенок.... И только благодаря отзывам пациентов обратилась в "Авицену". И теперь и я посоветую только Сергея Николаевича!!!(за 2 приема вылечили ребенку зуб!) Советую всем в "Авицена" детского Стоматолога Руденко Сергей Николаевич!!!
Ірина
13 грудня '16р.
Чудовий стоматолог. Його вибрала моя дочка і йому вона повністю довіряє. Зубки лікує чудово і позбавив малу страху перед стоматологами. Приймає дитячі малюночки і діткам дає наклейки) Я задоволена що до нього дитина сама сідає в крісло.
27 липня '16р.
Хороший доктор, к деткам относится замечательно. Теперь лечить зубки только сюда.
Василиса
11 липня '16р.
Приводила к нему сына. Все сделал качественно, претензий нет.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)