Перекупко Дарія Сергіївна

Стоматолог-ортопед
Лікар Перекупко Дарія Сергіївна, спеціалізується у сфері ортопедичної стоматології. Здійснює необхідні обстеження і підготовку хворого до подальшого протезування зубів або їх відновлення. Практикує знімні, незнімні та умовно-знімні способи відновлення зубів. Постійно проводить консультації для пацієнтів, пропонує знімне або незнімне протезування, встановлює коронки, кульшові вкладки.

Дуже ввічлива та приємна лікарка. Всі необхідні процедури провела якісно і швидко. Дитина навіть злякатись не встигла) Я щиро вдячна за надану допомогу.
К доктору Перекупко обращались за консультацией и для профилактического осмотра. К ребенку врач сразу нашла подход, провела осмотр. расписала рекомендации. Я довольна выбором врача и теперь мы будем приходить на приемы только к Дарье Сергеевне.
OLEKSANDR
сьогодні ранком. дружині. сподобалась праця -доктора.дякуємо.

Курси

• "Сучасні стратегії профілактики та лікування стоматологічних захворювань: світовий досвід та преспективи розвитку";
  • "Архітектура щоденного прийому. Протезування для лінивих";
  • "Сучасне ендодонтичне лікування".